Bytové domy

V domech bez tepelné izolace platíte teplo, které uniká ven bez užitku

Tepelná izolace pro bytové domy přináší snížení nákladů nejen vlastníkům, ale také nájemníkům, kteří v těchto objektech žijí. Bytové domy mají různou velikost a také konstrukční řešení, proto na každý tepelně izolovaný bytový dům je vhodný jiný tepelně izolační materiál. Obyvatelé bytových domů nejčastěji trápí ať už nedostatečná nebo žádná tepelná izolace, následkem toho jsou obyvatele těchto domů odkázaní platit také za teplo, které bez užitku uniká ven. Žádná tepelná izolace sebou však nese více než vysokou spotřebu energií za vytápění. V domech, které mají nedostatečnou tepelnou izolaci, vznikají velmi často plísně, které nepříznivě ovlivňují lidské zdraví. Pokud plíseň ve Vašem domě jednou vznikne je velmi obtížné se jí zbavit.

Domy bez zateplení trpí na přehřívání místností pod střechou

Obyvatelé bytů pod střechou také velmi dobře znají, jak nepříjemné je v těchto bytech bydlení v letním období, kdy se místnosti přehřívají a není možné je vyvětrat. V zimním období pak obzvláště tyto byty není snadné vytopit. Bytový dům bez kvalitní tepelné izolace je velmi náročný na běžný provoz. Všechny výše jmenované problémy však s přehledem odstraní kvalitní tepelná izolace. Investice do tepelné izolace se vyplatí nejen v současné době, ale určitě také v budoucnosti oceníte, že jste jí svému domu pořídily, protože ceny energií se i nadále budou zvedat. Investice vydaná do zateplení se Vám do několika let vrátí na úspoře tepla a poté již jen šetříte.

Podvodné firmy v současnosti pracují s podřadným izolačním materiálem

Kvalitní tepelná izolace od společnosti Machstav neškodí životnímu prostředí, protože se jedná o ekologické materiály. Materiály vhodné na foukanou izolaci jsou voděodolné a také odolné vůči ohni. Tepelná izolace Vašeho domu je stálá po celou dobu užívaní a také nevyžaduje další údržbu. Dejte si však pozor na podvodné společnosti, které se vyskytují na našem trhu, jelikož tyto společnosti se obohacují na úkor svých klientů. Tyto společnosti pracují s podřadným materiálem, takže úsporu, kterou Vám na začátku přislíbili, rozhodně nečekejte.

Foukaná minerální izolace se stala velmi populárním materiálem

U společnosti Machstav jsou spokojení zákazníci hlavním cílem, protože na trhu působí již velmi dlouhou dobu, tak přesně vědí, že každý zákazník si zaslouží profesionální jednání a individuální přístup. Krédem společnosti Machstav je profesionalita. Rozhodli jste se tepelně izolovat svůj bytový dům? Po předchozí dohodě Vás navštíví náš technik, který navrhne individuální řešení tepelné izolace na míru každému objektu. Bytové domy je možné tepelně izolovat foukanou minerální izolací, protože tento dokonalý tepelně izolační materiál je vhodný pro devadesát procent objektů. Foukaná izolace se díky svým unikátním vlastnostem stala velmi oblíbeným tepelně izolačním materiálem.

Původní vlastnosti půdy mohou zůstat po zateplení zachovány

Práce s materiálem na foukanou minerální izolaci je velmi snadná v případě standardně velkého stropu jsou pracovníci společnosti Machstav s prací hotoví přibližně za tři hodiny. Každý druh tepelné izolace má svůj účel, ale nejvyšší účel Vám přinese zateplení stropu, protože vyprodukované teplo stoupá vzhůru. Foukaná izolace se nejvíce využívá na tepelnou izolaci stropů, podlah, stěn. Tepelně izolační práce neomezí běžný chod Vaší domácnosti, takže celou realizaci lze provést za plného provozu. Rozhodli jste se tepelně izolovat půdní prostory, ale chcete zachovat původní vlastnosti půdy? Pak není nic jednoduššího než se domluvit s pracovníky společnosti Machstav! Původní vlastnosti půdy lze zachovat tak, že se hotová nafoukaná izolace na závěr přiklopí OSB deskami. Pokud již víte, že půdu nechcete dále využívat, je možné z OSB desek vytvořit pouze chodníček, který Vám umožní pohyb jen na důležitá místa na půdě. Toto řešení Vám přináší snížení nákladů za pořízení tepelné izolace.


Nacházíte se zde: Foukaná izolace » Segmenty izolace » Bytové domy
Rádi Vám poradíme
Využijte našich bezplatných služeb

(c) copyright 2018 by SEO optimalizace s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

SEO optimalizace