Foukaná izolace

Foukaná minerální izolace výrazně sníží Vaše náklady na vytápění objektu.

Zateplení objektů přináší obyvatelům domu významnou úsporu do rodinného rozpočtu. Tepelná izolace sníží Vaše náklady na vytápění standardně velkého objektu běžně až o sedmdesát procent ročních nákladů na vytápění domu. Tepelně izolační materiály na zateplení objektů jsou na současném trhu nejen velmi kvalitní, ale také výběr těchto tepelně izolačních materiálů je velmi pestrý. Foukaná minerální izolace je velmi lehký a jemný tepelně izolační materiál, který poskytuje dokonalou tepelnou izolaci téměř každému objektu bez vzniku tepelných mostů.

Foukaná minerální izolace nabízí uživatelům mnohem více výhod

Mez hlavní výhody tohoto naprosto fascinujícího tepelně izolačního materiálu patří snadná manipulace, rychlá aplikace a výhodou tohoto materiálu také je, že po provedené aplikaci nezbývá žádný tepelně izolační materiál, protože nedochází ke vzniku prořezů jako u většiny konkurenčních materiálů. Aplikace foukané minerální izolace probíhá naprosto snadno z auta, takže ve většině případů při aplikaci tohoto izolačního materiálu nenarušíme běžný chod Vaší domácnosti. Daný materiál na aplikaci foukané minerální izolace je dodáván v pytlích, kde na autě dochází za pomoci stroje k jeho rozmělnění a dále je poté takto rozmělněný tepelně izolační materiál za pomoci hadice foukán přímo na místo určení tedy do izolovaných prostor. K aplikaci foukané minerální izolace stačí našim zkušeným pracovníkům velmi malý montážní prostor, takže není předem nutné izolované prostory vyklízet.

Foukaná izolace je nejdokonalejší materiál k zateplení budov

Foukaná minerální izolace patří na současném trhu k nejdokonalejším tepelně izolačním materiálům, protože je vhodná na zateplení až 90% objektů, kromě toho je možné s tímto tepelně izolačním materiálem tepelně izolovat jak strop, půdní prostory, zdi tak také podlahy. Materiál, který používáme na aplikaci foukané minerální izolace je velmi jemné skelné vlákno bílé barvy. Tento druh skelného vlákna má velké množství výhod, například jde o stálý materiál, který ani po letech výrazně nesléhává dále je nepromokavý a nehořlavý a Vašemu domu poskytuje naprosto skvělou ochranu nejen v zimním období, kdy Váš dům chrání před ztrátou tepla, ale také v letním období, kdy v místnostech drží jedno stálé a příjemné klima. Místnosti pod střechou, které zvláště v letním období trpí na přehřívání, takže se v momentě stávají neobyvatelnými, se tohoto problému po provedeném zateplení zcela zbaví. Tepelně izolační materiál také chrání Váš dům před opotřebením, takže díky provedené tepelné izolaci prodloužíte jeho životnost.

Nejvyšší úsporu a nejnižší náklady vyžaduje zateplení stropu

Jaká část domu mi po provedeném zateplení přinese nejvyšší účinnost? Nejvyšší účinnost zcela jednoznačně přináší po zateplení izolace stropu či půdních prostor a to z důvodu, protože teplo stoupá od podlahy směrem vzhůru. Zateplení stropu vyžaduje nejnižší investici a přináší nejvyšší účinek, proto se doporučuje zateplit strop jako první při kompletní izolaci domu. Samozřejmě veškeré zateplení, které na svém domě provedete, má svou váhu a také Vám přinese účinek, ale pokud se například rozhodnete nejprve vyměnit stávající okna za nová plastová a strop necháte bez tepelné izolace tak Vám výměna oken nikterak nepomůže, protože si ve Vašem domě vytvoříte takzvaný „komínový efekt“, takže vyprodukované teplo bude nadále unikat bez užitku ven.

Investice do zateplení domu se vrací zpět velmi rychle

Kdy se mi vrátí vynaložená investice do tepelné izolace stropu foukanou minerální izolací? Na tuto otázku neexistuje jednoduchá odpověď, protože záleží na více faktorech, které mají na návratnost investice podstatný vliv, například záleží na velikosti izolovaného objektu a na jeho konstrukčním řešení a na mnoha dalších okolnostech. Nicméně naši spokojení zákazníci shodně uvádí, že návratnost investice po provedeném zateplení foukanou minerální izolací můžete u standardně velkého domu očekávat do pěti let od provedeného zateplení stropu u Vašeho domu.

Co je to foukaná izolace

Mám zájem o izolaci

Proč si vybrat Machstav

Přínosy izolace a zateplení

Úspora a dotace

Podlahový rošt DPS

Poradna

Videa

Certifikace

Certifikace

Nacházíte se zde: Foukaná izolace » Foukaná izolace
Rádi Vám poradíme
Využijte našich bezplatných služeb

(c) copyright 2018 by SEO optimalizace s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

SEO optimalizace