Minulý týden byl prvním týdnem v roce 2021, ve kterém jsme mohli vyjet na realizace v plném složení. Jedné z našich realizačních skupin skončila povinná karanténa a množství zakázek dovolovalo naplánovat výjezdy na foukané izolace pro celý aplikační tým po celý týden. Zrealizovali jsme všechny zakázky dle plánu a všechny akce dopadly na výbornou. 5 pracovních dní znamenalo 10 realizací a cca 11 tun spotřebovaných izolačních materiálů.

Co děláme, když nefoukáme

V tomto týdnu budeme foukat izolace pouze 2 dny, protože od středy jede aplikační tým na montáž podhledu ze sendvičových panelů. Ve Vidhosticích provádíme adaptaci původní sýpky na chov kuřat. Součástí prací je vytvoření nového zatepleného podhledu ze sendvičových panelů. O tom, že neprovádíme pouze foukané izolace, jsme psali již několikrát. Pro nás všechny se jedná o příjemné zpestření naší činnosti. Na montáži podhledu budeme do 5.2.2021. Od 8. února se nám opět rozběhnou další realizace foukaných izolací. Zakázky jsou už připravené.

Ohlédnutí za montáží jiného podhledu

Výše jsme uvedli, že vedle foukaných izolací děláme i jiné práce. Třeba montáže sendvičových panelů. Pojďme si v krátkosti připomenout jinou realizaci z roku 2020. Jednalo se o chov drůbeže v Labských Chrčicích, na kterém jsme montovali sendvičové panely tak, jak ve výše zmiňovaných Vidhosticích. Celou realizaci prováděly opět naše foukací skupiny. V Labských Chrčicích jsme používali odlehčenou formu sendvičových panelů.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace