Zateplení Uherské Hradiště

V dubnu 2024 zrealizovala Poctivá izolace zateplení půdy stávajícího rodinného domu se sedlovou střechou v Uherském Ostrohu. Na podlaze půdy se již nacházela stávající vrstva rolované izolace a deskové vaty, která byla nedostačující. Investor si před naším příjezdem svépomocí zhotovil rošt, do kterého následně náš tým pracovníků Poctivé izolace nafoukal izolační materiál v souvislé vrstvě. Rošt se následně zaklopil deskami. Okolní volné plochy pak naši pracovníci rovněž volně zafoukali foukanou izolací. Jako materiál byla použita dřevovláknitá izolace, která skvěle akumuluje teplo a nedochází tak k nepříjemnému přehřívání v horkých letních měsících. Zavolejte nám na 721 207 099 a poptejte si zateplení stropu či střechy od Poctivé izolace i Vy. Jsme tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace