Izolace Třebíč

Izolace stropu podkroví dvougeneračního rodinného domu ve Stařeči jsme zvládli zateplit za jedno dopoledne. Dvojí efekt izolace jak pro zvýšení interiérové teploty v zimě, tak snížení letního přehřívání bylo nejdůležitějším důvodem pro volbu zateplení pomocí foukané izolace. Foukaná izolace nebo také nazývaná foukaná vata je jednoznačně nejlepším způsobem zateplení stropu zejména tam, kde se řeší celistvost vrstvy, nebo lehkost izolace, aby se stropy nepřetěžovaly. Izolace stropu nebo izolace střechy foukanou izolací jsou velmi rychlé, snadno dostupné a pro všechny majitelé domů výhodné. A hlavně od Poctivých izolací i levné! Zavolejte nám 722689388 a my Vám rádi poradíme, jak na zateplení stropu Vašeho domu.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace