Zateplení Jihlava

V březnu 2024 zrealizovala Poctivá izolace zateplení střechy rodinného domu v Jihlavě. Konkrétně se jednalo o řadový dům s pultovou dvouplášťovou střechou. Dutinu střechy zateplil náš tým pracovníků Poctivé izolace foukanou minerální izolací se skleného vlákna. Veškeré práce byly hotovy během pouhého dopoledne. Krom izolační vrstvy bez jakýchkoliv tepelných mostů navrhla Poctivá izolace majiteli domu rovněž odvětrání celé střechy. Zavolejte nám na 721 207 099 a my Vám rádi se vším ohledně zateplení poradíme a pomůžeme. V rámci našeho špičkového zákaznického servisu s Vámi rádi zkonzultujeme přípravu pro zateplení, vhodné izolační materiály, odvětrání či financování zateplení skrz dotace. Poctivá izolace je tu pro Vás. Vyzkoušejte si nás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace