Jak funguje proces kolem foukané izolace?

Přišel nám email ve znění:

,,Vážená paní Kotačková,

chtěla bych Vám a celé firmě Machstav poděkovat za realizaci foukané izolace na rodinném domku. Jsem velice spokojená za Vaši rychlou reakci na můj dotaz - během jednoho dne, další týden se přijeli Vaší pracovníci na to podívat a Vy jste obratem poslala cenovou nabídku a minulý týden došlo k realizaci izolace. Všechno to proběhlo během asi 3 týdnů. Pracovníci, kteří izolaci prováděli byli profesionálové, ochotni a vstřícní.  

Ještě jednou Vám moc děkuji a určitě Vaši firmu budu doporučovat.‘‘

 

Moc nás taková zpětná vazba těší. Spokojená zákaznice shrnula, jak to u nás funguje. Jednoduše nás lze kontaktovat přes webové stránky, emailem izolace@machstav.cz nebo se obrátit telefonicky, číslem 721 207 099, přímo na paní Kotačkovou, která má na starost zodpovědět veškeré dotazy ohledně zateplení a navrhnout to nejlepší řešení. Pokud se jedná o zateplení složitější konstrukce či je potřeba zvláštního řešení, naplánuje se zaměření a prověření proveditelnosti našimi techniky. Ti doladí případné detaily. S dostatkem podkladů Vám předložíme cenovou nabídku a Vy se můžete rozhodnout, zdali máte o naše služby zájem. Podle vašich časových možností a potřeby dohodneme termín realizace. V realizační den přijede foukací parta, převezme si pracoviště a provede přípravu před aplikací. Budete vyzváni ke kontrole nákladového prostoru auta a přepočítání balení izolačního materiálu. Během realizace dává pracovník obaly od ,, vyfoukaných“ balíků stranou tak, aby bylo možné po aplikaci materiálu spotřebované balíky přepočítat a po realizaci budete znovu vyzváni k přepočítání obalů od spotřebované izolace. Tím budete mít jistotu, že jejich počet souhlasí s výpočtovým formulářem a je aplikována izolace v požadované vrstvě, která bude izolovat s deklarovanou lambdou. Pokud je vše v pořádku sepíše se předávací protokol, který obsahuje spotřebu izolace v m3 a počet balení izolace. Množství spotřebovaného materiálu a cena za realizaci nikdy není vyšší než cena uvedená v nabídce.

Vždy jsme dělali svou práci pro naprostou spokojenost zákazníků a nadále budeme dělat maximum, aby tomu tak bylo i budoucnu.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace