Každý týden, vás naše zákazníky a příznivce, informuje o tom, jaké zakázky Machstav právě realizuje, jaké zakázky dokončujeme nebo předáváme. Můžete si přečíst něco o foukaných izolacích a nejenom o nich. Snažíme se ukázat a vysvětlit, že foukané izolace nejsou jenom o izolacích, ale i o dalších zdánlivě nesouvisejících stavebních činnostech, jako je například odvětrání střešních konstrukcí apod. Machstav pravidelně vedle novinek zveřejňuje reference ze svých staveb, a to několikrát do týdne. Vedle www stránek je Machstav aktivní i na YouTube, kde máme svůj kanál. Tam nás můžete sledovat. https://www.youtube.com/user/machstav/videos  (budeme moc rádi za odběr). K dnešnímu dni si na tomto kanále můžete pustit 141 videí. Machstav dále najdete na Facebooku a Instagramu.

Témata zveřejňovaných příspěvků na všech sociálních sítích jsou velmi široká a dotýkají se nejenom stavební činnosti Machstavu, ale občas zbloudíme i do mimopracovních aktivit. Velmi rádi vám odpovíme na vaše dotazy. Tímto vás vlastně tak trochu vyzýváme k aktivitě! Pokud vás zajímá něco z problematiky:

neváhejte nám napsat. Rádi vaše dotazy zodpovíme. Proto nás zahrňte dotazy anebo náměty na témata, která vás zajímají a my vám velmi rádi budeme odpovídat formou článku na webu, Facebooku, Instagramu anebo třeba krátkým videem na YouTube.

Děkujeme za vaši přízeň a budeme se těšit na vaše dotazy, náměty a spolupráci. Ty můžete poslat na email: izolace@machstav.cz

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace