Kam lze dát sendvičové panely

Sendvičové a PUR panely naleznou velmi široké uplatněné v zemědělských objektech

Sendvičové panely mají široké uplatnění. Používají se na opláštění hal či střech a také na stavbu objektů. Nejvýraznějším uplatněním sendvičových panelů je v zemědělství, průmyslu a jiných komerčních objektech. Sendvičovými panely je možné tepelně izolovat nejen zdi, ale také střechy. Potřebujete tepelně izolovat střechu u svého objektu? Pak pro Vás budou nejvhodnějším tepelně izolačním materiálem sendvičové panely, kde jejich jádro tvoří polyuretan. Sendvičové panely z tuhého polyuretanu se používají na celém světě již více jak padesát let. Výhodou tohoto materiálu je nejen jeho mimořádná odolnost vůči vlivům počasí, ale také vůči vodě a ohni.

Sendvičové panely se dají omývat a jsou lehké

Sendvičové panely z tuhého polyuretanu jsou velmi příznivé svou pořizovací cenou a také kladou naprosto minimální nároky na údržbu. Sendvičové panely se dají v mnoha případech omývat a jsou lehké, což je výhoda oproti ostatním konkurenčním tepelně izolačním materiálům. Tyto tepelně izolační panely vynikají také svou dlouhou životností. Svým uživatelům poskytnou uplatnění nejen v zimním období, ale také v letním období.

Sendvičové panely se montují na stávající konstrukci objektu

Sendvičové panely se v současné době čím dál častěji uplatňují při realizaci zateplení zemědělských objektů, buď při kompletní realizaci, nebo při částečné realizaci. Sendvičové panely zde naleznou uplatnění především proto, že jsou levné a tepelně izolační práce probíhají mimořádně rychle. Vysoká odolnost nejen vůči ohni a vodě, ale také mimořádná pevnost materiálu zaručuje, že tepelně izolační vlastnosti daného materiálu budou skvělé po mnoho let a že od tepelné izolace získáme maximální úsporu. Jak probíhá montáž sendvičových panelů? Sendvičové panely se aplikují na ocelovou nebo panelovou konstrukci. Každý jednotlivý panel se nejprve založí, vyrovná a poté se přišroubuje přímo ke konstrukci objektu. Na takto připevněný panel se následně klade další panel.


Nacházíte se zde: Foukaná izolace » Sendvičové panely » Kam lze dát sendvičové panely
Rádi Vám poradíme
Využijte našich bezplatných služeb

(c) copyright 2018 by SEO optimalizace s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

SEO optimalizace