Klempířská a zámečnická výroba

Zámečnická dílna

Společnost MACHSTAV s.r.o. se zaměřuje na dodávku a montáž opláštění hal, rekonstrukce hal zemědělských a průmyslových objektů, výstavbu nových hal. U těchto stavebních profesí se velmi často setkáváme s nutností narychlo vyrobit nebo upravit nějaký ocelový stavební prvek. Proto bylo logickým krokem vybudovat vlastní zámečnickou dílnu, která vyrábí stavebně zámečnické výrobky jak pro naše vlastní stavby, tak i zámečnické výrobky na zakázku ostatním zájemcům. Jedná se se zejména o menší ocelové konstrukce, výlezové střešní žebříky s bezpečnostní konstrukcí a podobně.

Zastřešené parkovací stání pro dodávky Jihlava – realizace 2015, 3.000 kg ocelová konstrukce, pozink, výroba a montáž ocelové konstrukce, včetně dodávky a montáže ohýbaných vaznic Metsec, střešní krytiny TR plechu a dešťových žlabů a svodů.
a.jpg aa.jpg

Vrata

Poměrně častým zámečnickým výrobkem, který Vyrábíme a dodáváme, jsou zateplená vrata ze sendvičových panelů na míru.  Vrata vyrábíme v provedení dvoukřídlová. Nebo dvoukřídlová s integrovanými dveřmi. Povrchová úprava vrat nabízí verzi v pozinku nebo barevném nástřiku. Montáž probíhá buď s novým rámem, nebo je lze namontovat na stávající rám. Montáž probíhá včetně demontáže stávajících vrat a zednického zapravení nových vrat. Zaměření a kalkulace ZDARMA. Vrata jsou vhodná do všech provozů, které potřebují udržet stabilní teplotu uvnitř haly, skladu apod.

Poptejte si cenu

Klempířská dílna

Společnost MACHSTAV s.r.o. se zaměřuje na dodávku a montáž opláštění hal, rekonstrukce hal zemědělských a průmyslových objektů, výstavbu nových hal. Pro úspěšné provedení zakázek tohoto charakteru je zapotřebí velké množství na míru vyrobených klempířských prvků. Proto byla spolu se zámečnickou dílnou zřízena i dílna vlastní klempířská dílna, která plně zabezpečuje výrobu všech potřebných klempířských prvků pro naše stavební práce. Klempířskou dílnu postupně modernizujeme a výrobky z ní nabízíme nejenom široké profesní veřejnosti, ale i drobným odběratelům. 

Klempířské prvky vyrábíme na zakázku dle přesných požadavků zákazníka, (parapety, nároží, atiky, závětrné lišty, hřebenové lišty, okapnice, ostění oken, dveří a vrat a jiné typické i atypické prvky).

  • Klempířské prvky vyrábíme z ocelových plechu pozinkovaných, lakovaných, měděných, titanzinkových a s PVC povrchem v maximální délce prvku 4,0m a tloušťce materiálu do 0,8mm.
  • Klempířské prvky vyrábíme dle přesných okótovaných nákresů zadaných zákazníkem nebo dle přesného zaměření přímo na stavbě našimi pracovníky nebo sami navrhneme optimální řešení oplechování a odvodnění střechy či ocelové haly.
  • Vyrobené klempířské prvky dodáváme s montáží i bez montáže, dle požadavků zákazníka.
  • Vedle dodávky a montáže klempířských prvků realizujeme i dodávku a montáž kompletních okapových prvků všech typů dle požadavku zákazníka.
  • Cenu všech dodávek a montáží kalkulujeme individuálně na každou zakázku zvlášť dle rozsahu zakázky, požadovaného materiálu a jiných specifik.

V rámci našich komplexních služeb provádíme dodávku a montáž plechových střešních krytin různých typů a profilací (trapézové, taškové, falcované) včetně všech klempířských a okapových prvků a jiných střešních doplňků.

Pro klempířské firmy nabízíme prodej materiálu a pronájem klempířské dílny, pro jejich vlastní výrobu klempířských prvků.

  • Pronájem klempířské dílny je možný i v termínech mimo pracovní dobu dílny dle potřeby zákazníka a po dohodě s vedoucím pracovníkem. 


Dopravu klempířských a okapových prvků k zákazníkovi jsem schopni zajistit naší vlastní dopravou nebo prostřednictvím externích autodopravců.
Zaměření a kalkulaci provádíme ZDARMA
Poptejte si cenu

Business Park Letov, Praha – realizace 2015, administrativní a skladová budova
4 700 bm klempířských prvků (ostění, parapety, atiky, okapnice)

aaa.jpg

Autocentrum PEUGEOT Praha-Černý Most. – realizace 2014, prodejna a servis vozů Peugeot
3 500 bm klempířských prvků – (atiky, okapnice, ostění, parapety, oplechování vnitřních příček)

aaaa.jpg

Swoboda Stamping Jihlava – realizace ve dvou etapách 2014 a 2015 administrativní, výrobní a skladový areál 11 000 bm klempířských prvků – (omegy, atiky, ostění, parapety, lemování vnitřních příček)

aaaaa.jpg

Zaměření a kalkulaci provádíme ZDARMA
Nezávazně poptejte výrobu klempířských prvků:
Poptejte si cenu

Okapové prvky

okap.jpgKe každé střeše patří dešťové příslušenství – okapové prvky. Proto tento sortiment nesmí chybět ani v naší nabídce.
Vyberte si výrobce a nezávazně poptejte s ostatními klempířskými prvky i tento sortiment.

Realizace Aktuality
Detail21.06.2017Srovnání zateplování stropů foukanou izolací a izolacemi rolovanými či deskovými

Srovnání izolačních materiálů z hlediska: úspory,..

Detail17.03.2017OCHRANA KROVŮ PROTI DŘEVOKAZNÝM ŠKŮDCŮM

Jak ochránit dřevěné části půdních prostor před..

Detail01.03.2017ZATEPLENÍ DUTINY TRÁMOVÉHO STROPU

Foukaná izolace v dutině stropu.

Sezónní nabídka

Jak teď izolovat ještě levněji strop vašeho domu?

Více informací zde Kariéra

VOLNÉ POZICE

VOLNÉ POZICE - Stavebně montážní dělník - Technicko-obchodní poradce Certifikace

Certifikáty

Důležité Nová Zelená úsporám 2018
Nacházíte se zde: Foukaná izolace » Klempířská a zámečnická výroba
Rádi Vám poradíme
Využijte našich bezplatných služeb

(c) copyright 2018 by SEO optimalizace s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

SEO optimalizace