Machstav a vrchol stavební sezóny

Stavební sezóna je pro Machstav v plném proudu. Září je již tradičním měsícem, kdy Machstavu začíná vrchol stavební sezóny. A to jak v segmentu foukaných izolací, tak i v segmentu montážních prací a ostatní stavební výroby.

 

Foukané izolace

Po prázdninách a dovolených začíná ten pravý foukací šrumec. Majitelé rozestavěných rodinných domů začínají finišovat s podlahami, omítkami a ostatními mokrými procesy na stavbě, tak aby vše stihlo ještě před chladnější částí roku dobře vyschnout a mohly se začít montovat sádrokartonové podhledy. No a po těchto stavebních pracích nastává ta pravá chvíle pro Machstav a naše foukané izolace. Standardní rodinný dům Machstav zafouká za jedno dopoledne. Po naší práci si bude majitel domu už moci v klidu k dalším pracím na stavbě zatopit a přitom neprotopí majlant. Od září v Machstavu až do konce roku foukáme jeden dům za druhým. A právě toto období je v Machstavu na foukaných izolacích nejnáročnější především na logistiku. Je potřeba vše velmi pečlivě naplánovat, zajistit dostatek izolačního materiálu, tak abychom měli vždy dostatečnou skladovou zásobu a aby kamiony od výrobců s izolací do našeho skladu najížděly vždy včas. Proto jsme se rozhodli rozšířit náš tým o novou kolegyni Dagmar Brožovou, která se stará o vše, co souvisí s koordinací zakázek. A právě paní Brožová bude Vás, naše zákazníky kontaktovat, aby s Vámi domlouvala všechny podrobnosti, související s úspěšnou realizací foukaných izolací.

 

 

Stavebně montážní práce

Tak, jako foukané izolace, tak i dalším střediskům Machstavu začíná nejvíce práce. V současné době pracujeme na cca 15 stavebních zakázkách současně. Do konce roku 2019 ještě dalších cca 10 nových realizací rozeběhneme. Stěžejní realizace roku jsou v plném běhu a bez komplikací, které bychom nezvládali řešit. Vše běží podle pánu a věříme, že rok 2019 bude pro Machstav znamenat nové vylepšení zrealizovaného maxima. Zatím tomu vše napovídá.   

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace