Foukané izolace v Machstavu

Minulý týden byl 1. pracovním týdnem v roce 2021. Tak jako každý začátek roku, tak i ten letošní byl plánovitě pozvolný. Inventura, úklid, školení na foukané izolace, školení BOZP a 2 výjezdy na realizaci foukaných izolací.

Nejenom foukané izolace

Vedle foukaných izolací je náš tým foukačů skvělý i v jiných činnostech. Majitelům průmyslových a zemědělských podniků, farem a hal umíme vyměnit střešní krytiny, namontovat ze sendvičových panelů stěny, stropy a střechy. Náš tým foukačů a montážníků je velmi zkušený, dlouhodobý a stálý. Jsme velmi rádi, že je máme a společná práce nás velmi těší především z toho důvodů, že jejich profesionalita je pro Vás, naše klienty, zárukou poctivě odvedené práce. A pokud se někdy něco nepovede, tak se k tomu všichni postavíme čelem a společnými silami věc napravíme k Vaší maximální spokojenosti.  

Kde jsme vedle foukaných izolací dělali i jiné práce?

Díky naší poctivé práci za nízkou cenu se opakovaně vracíme ke stálým zákazníkům na další a další práce. Příkladem může být farma chovu drůbeže v Měníně. Na této farmě jsme během několika let provedli výměny střech společně se zateplením a odvětráním půdního prostoru, montovali jsme sendvičové panely na podhled haly, foukali izolaci do střešní konstrukce nové administrativní budovy, montovali jsme nové klempířské prvky na střešní odvětrávací komíny a nesmíme zapomenout ani na výrobu a montáž 20 kusů vrat. Veškeré střešní krytiny, foukané izolace a montáž sendvičových panelů prováděli právě naši foukači. Samozřejmě Měnín není jediným zákazníkem tohoto typu. Podobných klientů máme spousty. Přesvědčte se na našich referencích http://www.machstav.cz/reference

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace