Plánovaná odstávka ve foukaných izolacích

Vzhledem k tomu, že minulý týden hrozily silné mrazy, tak jsme zcela záměrně neplánovali žádné realizace. Přeci jenom zdraví máme jenom jedno. Ke konci týdne se trochu oteplilo a realizace, které velmi spěchaly jsme vyjeli nafoukat. Jednalo se o dvě akce. Novostavba rodinného domu a novostavba ubytovacího penzionu.

Co nás čeká tento týden?

Tento týden bude posledním týdnem měsíce února. A budeme mít za sebou 2 měsíce roku 2021. Za foukané izolace můžeme říct, že uplynulé měsíce byly velmi dobré, ale nějaké zásadnější hodnocení si nechme na později. Čeká nás ještě jeden týden, ve kterém bychom chtěli nafoukat 6 různých akcí – novostavby rodinných domů, strop na bytovém domě a hlavně máme rezervované tři realizační dny na preventivní ošetření dřevěných konstrukcí střechy před zateplením foukanou izolací. Počasí by nám mělo přát, tak snad to klapne.

Další ohlédnutí do minulosti

Tentokrát to bude na farmu v Lužci nad Cidlinou. Tato farma se specializuje na výkrm prasat. Provoz je umístěn do šesti hal, které potřebovaly komplexní rekonstrukci, bez které by nebylo možné dosahovat špičkových chovatelských výsledků. Společnost Machstav byla generálním dodavatelem rekonstrukce včetně dodávky technologického zařízení chovu prasat. Celkový objem prací dosáhl výše 85 000 000 Kč.  

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace