Tak jako všude jinde, tak i u nás se v uplynulém 3. týdnu roku 2021 pomalu rozjíždělo pracovní tempo. Foukali jsme izolace pouze s jednou realizační skupinou. Důvodem, proč jsme foukali izolace pouze s jednou realizační skupinou, byla karanténa dalších pracovníků. Ale to postihlo snad každou společnost v této zemi. Od úterý 19.1. budeme opět kompletní a budeme fučet jako o život. Čeká nás 10 zakázek o celkovém plánovaném objemu cca 15 tun nafoukaných izolací.

Co se chystá?

O tom, že s foukanými izolacemi provádíme i jiné montážní práce, jsme už psali několikrát. Jedná se o příjemné pracovní zpestření a vytržení z foukací monotónnosti. Na konec ledna jsme pro foukací skupiny jednu takovou realizaci připravili. Foukači se změní v montážníky sendvičových panelů a pojednou na cca 10 dnů montovat podhled včetně závěsného systému. Podílíme se na adaptaci bývalé sýpky na chov drůbeže ve Vidhosticích.

Ohlédnutí

V roce 2020 jsme v Tišicích na farmě chovu prasat prováděli rekonstrukci sociálního zázemí pro zaměstnance farmy. Rekonstrukce spočívala ve výměně oken, opravě sprch, WC, šaten a výměně střešní krytiny a opravě tepelné izolace stropu. Sociální zázemí na farmě bylo ještě původní z dob výstavby farmy. Takže svou životnost mělo dávno za sebou. To samé se dá říct i o střešní krytině a tepelné izolaci. Pro opravu tepelné izolace stropu administrativní budovy, ve které se nachází i zmiňované sociální zázemí pro zaměstnance farmy, jsme využili technologie foukané minerální izolace.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace