Izolace Louny

Letní počasí je konečně tady a s ním i skvělý čas na zateplení Vašeho domu pomocí foukané izolace. Díky foukané vatě je dům chráněn nejen před únikem tepla v zimě, ale i před nepříjemným přehříváním v horkých letních měsících. Foukaná izolace se skvěle hodí i pro doplnění stávající vrstvy izolace. Spolu s původním materiálem vytvoří foukaná izolace kompaktní vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů. V Poctivé izolace nabízíme celkem 5 druhů izolačních materiálů. Jsou to minerální skelné izolace, minerální čedičové izolace, papírové neboli celulózové izolace, dřevovláknité a polystyrénové izolace. S výběrem toho pravého materiálu pro Váš dům Vám rádi poradíme a pomůžeme. Vyzkoušejte si nás. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace