Podlahový rošt DPS

Podlahový rošt od společnosti Machstav nabízí mimořádné výhody oproti konkurenci

Podlahový rošt slouží všude tam, kde je zapotřebí po provedeném zateplení půdního prostoru zachovat pochozí vrstvu půdy k dalšímu využití například pro sušení prádla, uskladnění věcí. Podlahový rošt využijete také v případě, pokud chcete zachovat pochozí vrstvu půdy pro případnou budoucí obytnou vestavbu. Podlahový rošt nabízí svým uživatelům velmi mnoho výhod. Hlavními přednostmi tohoto systému je mimořádná variabilita, snadná manipulace a také mimořádná lehkost daného materiálu. Mimořádná variabilita umožňuje této unikátní konstrikci vytvořit téměř v celé své ploše souvislou vrstvu izolace s absolutním minimem tepelných mostů. Tento fakt posouvá daný podlahový systém o krok dále před nabízené konkurenční podlahové systémy, které jsou řešeny lamelovým způsobem. Podlahový systém, který je řešen lamelami nedovoluje vytvořit ani minimální souvislou vrstvu izolace bez přerušení. Izolační vlastnosti lamelového podlahového systému jsou tak degenerovány protože prostupují celou vrstvou izolace.

Distanční podlahový systém lze instalovat do členitých prostor

Podlahový systém od společnosti Machstav je naprosto unikátní! Mezi výhody, které rozhodně nesmí být opomenuty, patří například, že daný podlahový systém lze pohodlně instalovat také do členitých prostor mezi komíny, či při prostupujících trámech, potrubí klimatizace, protože pouze stačí posunout nosný hranol či je možné zkrátit nebo vynechat roznášecí lať. Naprostou výhodou je, že v případech jako je tento, není nutné přesné měření nebo vyřezávání nových zámků lamel. Další výhodou, kterou Vám podlahový systém od společnosti Machstav přináší je možnost jednoduchého uložení rozvodu elektroinstalace samozřejmě bez nutnosti časově náročného vyřezávání lamel. Další nespornou výhodou podlahového systému je, že je možné ho naprosto libovolně skládat do různých čtverců či obdélníků dle požadavků na nosnost budoucí podlahy.

Distanční podlahový systém si můžete položit jednoduše svépomocí

Nejběžnější velikostí jednoho čtverce je 600x600mm není však žádným problémem vytvořit rozměry čtverců od 300x300mm až do 1200x1200mm. Společnost Machstav svým zákazníkům nabízí zdarma službu pro přesný návrh dodávky podlahového systému posouzení technikem, který Vám naprosto přesně určí cenu za pořízení podlahového systému. Aplikace podlahového systému je naprosto jednoduchá, proto je tento systém vhodný pro domácí kutily, kteří chtějí ušetřit a provést pokládku podlahového systému bez odborné pomoci. V daném případě pouze stačí odborné zaměření technikem společnosti Machstav a po předchozí dohodě Vám dodáme materiál na montáž podlahového systému na Vámi určené místo. Po dokončení montáže podlahového systému pouze jednoduše stačí zafoukat vzniklou dutinu vhodnou izolací a zaklopit otvory, které pro instalaci izolace předem určil náš technik.

Podlahový systém je určen pro rodinné a bytové domy

Možnosti využití podlahového roštu jsou velmi pestré. Daný podlahový systém je vhodný pro rodinné domy v tomto případě je vhodná rozteč 600x600mm, kde následně se celý rošt zafouká minerální izolací a nakonec zaklopí OSB deskami. Podlahový systém společnosti Machstav je velmi vhodný také pro bytové domy. Nejvhodnější velikostí v tomto případě je rozteč o velikosti také 600x600mm. Pro tento podlahový systém nejsou žádným problémem konstrukční prostupy novou pochozí podlahou například v místech umístění komínů a podobně.

Distanční podlahový systém je dodáván v několika variantách

Podlahový systém dodáváme běžně buď s vrchním záklopem či také bez záklopu též také v provedení s odvětrávanou mezerou nebo bez odvětrávací mezery. Namontovaný podlahový rošt se poté dále zafoukává minerální izolací a tak vznikne dokonale souvislá izolační plocha pro možné další využití. Pomocí podlahového systému od společnosti Machstav můžeme jednoduše a rychle vytvořit také pouze revizní lávky a tak pokrýt pouze důležitá místa na půdě. Toto řešení lze využít jak u rodinných tak i bytových domů. Vytvořením revizních lávek snížíte náklady na tepelnou izolaci půdy s tím, že půda nebude určena k dalšímu využití.

Pokračujte dále

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace