Podzimní poradenství

Pokud jste až doposud přemýšleli o zateplení stropu nebo střechy domu, tak právě teď JE NEJVYŠŠÍ ČAS IZOLACI provést!

Proč nám je večer u televize zima, když venku celý den svítilo sluníčko?

Krásné podzimní dny kdy venku svítí slunce a přitom ještě vyhřeje byt nebo dům jsou velmi příjemné. Večer si sednete k televizi, a jak se venku po západu slunce začne velmi rychle ochlazovat, tak i Vám se začne doma dělat velmi rychle chladno. Hledáte teplé ponožky, balíte se do deky, pijete čaj s rumem a využíváte jiné metody pro zahřátí. A možná si ani neuvědomujete, že byste tohoto mohli být ušetřeni. Důvod proč je Vám večer u televize zima, je jednoduchý. Byt nebo dům Vám rychle chladne, protože teplo, které se díky sluníčku v domě či bytě vytvořilo, není již sluncem přiživováno a zároveň ještě netopíte jako v zimě, tak vám toto teplo rychle utíká pryč, protože tepelné izolace stropu nebo střechy Vašeho domu nejsou v ideálním stavu. Je nutné velmi rychle jednat a pozvat si specializovanou firmu k prohlídce stropu nebo střechy domu, protože se situace bude jenom zhoršovat. Přijdou první ranní mrazíky. Začne foukat vítr a dům nebo byt se začne stále více ochlazovat a vy budete nuceni začít topit mnohem dříve, než byste museli. A stačilo by přitom málo - zateplit strop nebo střechu domu či bytu.

A jak tedy vypadá střecha domu, který má dobře zaizolovaný strop?

Poznáte to podle toho, že rozdíly teplot během roku jsou uvnitř domu minimální. Můžeme říci, že stabilní. A přitom v zimě neprotopíte velké peníze a v létě nepotřebujete klimatizaci.

Příklad grafu s kolísám teplot se špatně zaizolovanou střechou a dobře zaizolovanou střechou.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace