Než navážeme na text z minulého týdne, ve kterém jsme vysvětlovali rozdíly mezi dvěma zateplovacími technologiemi, konkrétně mezi technologií foukané izolace a technologií stříkaných izolací, přesněji řečeno stříkaných pěnových izolací, tak se trochu ohlédneme za minulým týdnem a našimi akcemi. V uplynulém týdnu se nám podařilo zrealizovat zakázky o celkovém objemu 10 tun izolačního materiálu. Skladba zakázek byla celkem pestrá. Zaizolovali jsme foukanými izolacemi několik rodinných domů, ať už klasických zděných, tak dřevostaveb. Foukali jsme pro jednu stavební společnost formou subdodávky strop novostavby rovněž rodinného domu. Mezi našimi realizacemi nechyběl zástupce průmyslových hal, konkrétně zateplení stropu foukanou izolací.

 

Co Machstav fouká za izolace?

Mohli byste si na tomto místě přečíst výčet názvu nebo druhů izolačních materiálů. Některým z vás by to něco řeklo a některým z vás by to neřeklo vůbec nic. Proto začneme trochu obecněji a jednoduchou pravdou. Každý izolační materiál má své výhody a své nevýhody! Toto je holý fakt, se kterým je dobré pracovat. A je to dobré především pro zákazníka. Každý izolační materiál se hodí do jiné konstrukce. V dané konstrukci jeho vlastnosti mimořádně dobře vyniknou a majiteli budovy tento izolační materiál přinese jenom samé výhody. Pokud ovšem ten samý materiál nafoukáme do konstrukce, která tomu samému izolačnímu materiálu nebude vůbec vyhovovat, tak majiteli budovy spíše přidělá starosti a problémy. Proto my v Machstavu foukáme několik druhů izolačních materiálů s různými obchodními názvy. Podstatné je to, že každému zájemci o izolace rádi poradíme a vymyslíme vhodné řešení ušité přímo na míru té dané izolované konstrukci. Jsme přesvědčeni o tom, že náš přístup je pro klienta mnohem přínosnější než přístup některých konkurenčních firem. Ty, které Vám zákazníkům nabídnou pouze jeden druh izolačního materiálu a tvrdí vám, že se jedná o nejlepší izolaci na světě, která je vhodná do všech typu konstrukcí, které si dokážete jenom vymyslet. A mnohdy ani nemáte moc možností si ověřit, jak že se tento zázračný izolační materiál vlastně jmenuje, protože se skrývá za nic neříkající obchodní značkou nebo obchodním systémem. Jak si ověřit kvalitu izolačního materiálu? Požadujte kompletní technický list.

 

Machstav izolace jsou férové

V Machstavu vám vždy řekneme, jaký konkrétní izolační materiál nebo materiály vám do cenové nabídky počítáme a ke všem těmto izolačním materiálům od nás společně s cenovou nabídkou dostanete i technický list. Navíc vám i sdělíme, jak se v tomto technickém listu vyznat a co v něm číst, na co se zaměřit a jak si uvedené hodnoty vysvětlit a co vlastně tyto hodnoty v praxi znamenají. Také jak se bude izolace ve vašem domě chovat a hlavně, jak bude izolovat. Tyto informace mnoho konkurenčních firem zcela záměrně neposkytuje nebo se je snaží zlehčit a jejich význam snížit na minimum. Proč to dělají? Protože si plně uvědomují, že používají nekvalitní nebo nekonkurence schopné izolační materiály, které se snaží vám zákazníkům prodat za velmi vysoké ceny, protože takovéto izolační materiály jsou výhodné pouze pro tyto foukací firmy, nikoliv však pro vás. V Machstavu se od nás už od samého začátku dozvíte pouze pravdivé a kompletní informace. Věříme totiž, že slušné a férové jednání má smysl. Toto naše přesvědčení nám dává za pravdu v podobě spokojených zákazníků s mnoha doporučeními na další klienty. 

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace