Podzimní poradenství

Poznáte na podzim špatně zateplený strop nebo střechu domu?

Pokud jste až doposud přemýšleli o zateplení stropu nebo střechy domu, tak právě teď JE NEJVYŠŠÍ ČAS IZOLACI provést!

Proč nám je večer u televize zima, když venku celý den svítilo sluníčko?

Krásné podzimní dny kdy venku svítí slunce a přitom ještě vyhřeje byt nebo dům jsou velmi příjemné. Večer si sednete k televizi, a jak se venku po západu slunce začne velmi rychle ochlazovat, tak i Vám se začne doma dělat velmi rychle chladno. Hledáte teplé ponožky, balíte se do deky, pijete čaj s rumem a využíváte jiné metody pro zahřátí. A možná si ani neuvědomujete, že byste tohoto mohli být ušetřeni. Důvod proč je Vám večer u televize zima, je jednoduchý. Byt nebo dům Vám rychle chladne, protože teplo, které se díky sluníčku v domě či bytě vytvořilo, není již sluncem přiživováno a zároveň ještě netopíte jako v zimě, tak vám toto teplo rychle utíká pryč, protože tepelné izolace stropu nebo střechy Vašeho domu nejsou v ideálním stavu.

Je nutné velmi rychle jednat a pozvat si specializovanou firmu k prohlídce stropu nebo střechy domu, protože se situace bude jenom zhoršovat. Přijdou první ranní mrazíky. Začne foukat vítr a dům nebo byt se začne stále více ochlazovat a vy budete nuceni začít topit mnohem dříve, než byste museli. A stačilo by přitom málo - zateplit strop nebo střechu domu či bytu.

A jak tedy vypadá střecha domu, který má dobře zaizolovaný strop?

Poznáte to podle toho, že rozdíly teplot během roku jsou uvnitř domu minimální. Můžeme říci, že stabilní. A přitom v zimě neprotopíte velké peníze a v létě nepotřebujete klimatizaci.

Příklad grafu s kolísám teplot se špatně zaizolovanou střechou a dobře zaizolovanou střechou.

Nacházíte se zde: Foukaná izolace » Novinky a aktuality » Problémy s izolací na podzim
Rádi Vám poradíme
Využijte našich bezplatných služeb

(c) copyright 2018 by SEO optimalizace s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

SEO optimalizace