Foukaná izolace v Machstavu

Poslední lednový týden jsme věnovali foukaným izolacím pouze 2 dny. Přesto se nám podařilo zrealizovat 5 zakázek o celkové váze nafoukaných izolací 7 000 kg. Zbývající 3 pracovní dny strávily realizační skupiny na montáží podhledu ze sendvičových panelů ve Vidhosticích. Probíhaly přípravné práce pro montáž podhledu, tj. montáž závěsného sytému, doplnění původního dřevěného stropu o jednu vrstvu fošen z důvodu zvýšené požární odolnosti.

Jaký byl leden 2021?

Z pohledu foukaných izolací velmi dobrý. Tak asi jako spousta jiných společností, tak i ta naše plánuje. Máme velkou radost z toho, že se nám naše plány podařilo v lednu mírně překročit. Při foukání izolací se nám zadařilo absolvovat všechna povinná školení, ať už to byli řidiči referenti, všeobecná bezpečnost na pracovišti, požární bezpečnostní školení, lešenáři, práce ve výškách, manipulační vozíky apod.

Další malé ohlédnutí za rokem 2020

Tentokrát se podíváme na realizaci foukané izolace hal chovu prasat. Ty doby, kdy se v zemědělství zateplovalo foukanými izolacemi ve velkém, jsou již dávno pryč. Nicméně se podaří tu a tam občas nějakou realizaci provést. Tak, jako v tomto případě. Investor potřeboval velmi rychle provést zateplení dvou hal a při tom nechtěl, aby finanční prostředky spojené se zateplením byly enormní. Foukaná izolace vyšla jako nejefektivnější řešení – poměr cena, výkon a účel. V zemědělských provozech dnes vládnou sendvičové panely. Konec konců, tak jako v průmyslové a skladovací výstavbě, tak i v zemědělské výstavbě se jedná o halové systémy výstavby a v tomto segmentu je opláštění haly ze sendvičových panelů velmi populární a žádané.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace