Sendvičové panely

Sendvičové panely poskytují dokonalou tepelnou izolaci každému objektu

Jedná se o tepelně izolační materiál, pomocí něhož lze realizovat opláštění průmyslových, občanských, zemědělských a také ostatních budov. Tento tepelně izolační materiál vyniká velmi snadnou manipulací a montáží s minimálními nároky na pracovní nástroje. Sendvičové panely majitelům objektů zajišťují dokonalou tepelnou izolaci, vysokou úsporu energií a také nabízejí velmi příznivou pořizovací cenu. Výhody sendvičových panelů oceníte nejen v zimním období, kdy výrazně snížíte spotřebu energií, ale také v letním období, kdy po celém objektu bude jedno stálé a příjemné klima, takže objekt nebude vystaven přehřívání.

Kvalitní sendvičové panely chrání objekt před přílišným opotřebením

Sendvičové panely daný objekt chrání před opotřebením a tak prodlužují jeho životnost. Panely, které společnost Machstav používá na opláštění a výstavbu budov jsou ekologicky a zdravotně nezávadné. Dále se jedná o moderní a kvalitní tepelnou izolaci stavebních objektů. Budova, která je tepelně izolovaná sendvičovými panely, získá po provedeném zateplení velice moderní vzhled. Sendvičové panely, které získáte na zateplení svého domu, pokud se rozhodnete tepelně izolovat svůj dům se společností Machstav jsou vysoce jakostní tepelně izolační materiály, se kterým se velmi snadno manipuluje.

Sendvičové PUR panely jsou šetrné k životnímu prostředí

Jaký druh sendvičových panelů bych měl zvolit na tepelnou izolaci svého domu? Na tuto otázku Vám poskytne odpověď kvalifikovaný pracovník společnosti Machstav, protože každá budova je jiná nejen konstrukčně, ale také je stavěna z jiného materiálu, proto pokud se rozhodnete tepelně izolovat svůj dům je na místě toto zohlednit a vybrat tepelně izolační materiál přesně dle potřeb každého izolovaného objektu a získat tak zateplení s maximální možnou účinností. Společnost Machstav na tepelnou izolaci objektů používá nejčastěji sendvičové panely, které mají jádro panelu z polyuretanu či z minerálních vláken. Výhody sendvičových panelů, kde jádro tvoří polyuretan, jinak také PUR panely jsou oblíbené především pro svou velmi dlouhou životnost. PUR panely jsou na trhu využívány již více než padesát let. Používají se zejména při opláštění hal a těší se vysoké oblibě po celém světě. PUR panely po provedeném zateplení kromě moderního vzhledu uživatelům objektu poskytnou výborné izolační vlastnosti, čímž sníží náklady na provoz u domu či haly. Tento tepelně izolační materiál je velmi šetrný k životnímu prostředí, protože panely nevylučují žádné škodlivé látky do ovzduší.

PUR panely a sendvičové panely mají rychlou a snadnou montáž

PUR panely překvapí své uživatele také velmi rychlou montáží a naprosto minimálními nároky na údržbu. Sendvičové izolační panely s jádrem z polyuretanu jsou vysoce pevné, velmi odolné proti pronikání vodní páry a odolné vůči požáru. PUR panely nabízejí nejen trvanlivé, ale také velmi ekonomické řešení při opláštění hal a střech. Dalším druhem sendvičových panelů, které společnost Machstav používá na tepelnou izolaci objektů, jsou sendvičové panely s jádrem, které tvoří minerální vlákna. Tento druh sendvičových panelů se doporučuje hlavně do hal, kde je vyžadována vysoká protipožární odolnost.

Panely z minerálních vláken mají vysokou protipožární odolnost

Výhodou sendvičových panelů, kde jádro tvoří minerální vlákna je vysoká trvanlivost při působení různých klimatických vlivů. Výroba těchto panelů neškodí životnímu prostředí ani lidskému zdraví, protože při výrobě nejsou používány freony ani jiné škodlivé látky. Jaký z těchto výše jmenovaných materiálů je lepší? Oba dva druhy sendvičových panelů jsou výborné, protože poskytují objektu maximální tepelně izolační účinnost v zimním období a v letním naopak chrání objekt před přehříváním. Oba druhy tepelně izolačních panelů poskytují po provedené izolaci objektům moderní vzhled. Oba dva materiály mají klady, které tkví v něčem jiném, takže záleží pouze na faktu, kde a k jakému účelu budou dále použity.

Sendvičové panely ať už s jakýmkoliv jádrem a haly nové nebo rekonstruované k sobě neodmyslitelně patří. Proto se naše společnost MACHSTAV s.r.o. zabývá jak dodávkou a montáží samotných sendvičových panelů, tak i rekonstrukcí hal nebo výstavbou nových hal. Cílem této části našich www stránek je Vás seznámit s různými možnostmi realizací dodávek a montáže sendvičových panelů nebo rekonstrukcí a staveb nových hal.

Co jsou sendvičové panely

Úspora díky sendvičovým panelům

Proč sendvičové panely

Kde všude se hodí panely

Kam lze dát sendvičové panely

Benchmark panely

PUR a PIR panely

Rekonstrukce haly

Novostavba haly

Nacházíte se zde: Foukaná izolace » Sendvičové panely
Rádi Vám poradíme
Využijte našich bezplatných služeb

(c) copyright 2018 by SEO optimalizace s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

SEO optimalizace