Střechy

Nabídku naších služeb jsme nyní obohatili o zastpoupení pro kraj Vysočina o zcela výjimečnou modulovou plechovou střešní krytinu Venecja.
Jedná se o unikátní výrobek, který zaručuje rychlou montáž, bezporuchové používání a exkluzivní vzhled imitující keramické střešní tašky. BUDMAT zaručuje komplexní řešení pro střechy.
Výrobky nabízené firmou BUDMAT® plní sny o ideálním domě, zajišťují bezpečnost, nejlepší kvalitu a nejdelší záruku na trhu - až 50 let*.

 


bb.jpg bbb_1.jpg

Inovační řešení

Modulová plechová střešní krytina Venecja je inovační a výjimečný výrobek určený na krytí střech. Tento výrobek má jedinečný tvar - 5 spodních vln a 6 vrcholů - navíc má speciálně formované hrany, které umožňují k sobě ideálně skládat moduly na střeše tak, aby k sobě přiléhaly. Doplňkové protlačení spodního okraje vlny zdůrazňují výjimečný tvar plechové střešní krytiny Venecja a imitují tak keramickou tašku. Speciálně navržený přední okraj modulu zajišťuje snadné odpadávání vodního kondenzátu a cirkulaci vzduchu. Toto řešení zvyšuje odolnost výrobku vůči korozi a zabraňuje shromažďování atmosférických srážek na povrchu střechy.

V průmyslovém vzoru modulové plechové krytiny Venecja jsou zdůrazněny kromě jiných:

Švédská kvalita oceli

Plechová střešní krytina Venecja je vyrobena ze švédské oceli nejvyšší kvality. Při její výrobě byl použít speciálně navržený polyesterový povlak Prelaq X-Matt, s tloušťkou 30 mikronů na dekorativní straně, která je charakteristická svou vysokou odolností vůči korozi. Druhá strana plechové střešní krytiny je pokryta vrstvou epoxidového laku.

Odolnost povlaku Prelaq X-Matt vůči korozi byla prověřena pomocí expozice v agresivním mořském a průmyslovém prostředí. Prelaq X-Matt patří do kategorie antikorozních vrstev podle normy EN 10169.

Tato vrstva zaručuje velmi dlouhou životnost výrobku, zvyšuje odolnost vůči mechanickým poškrábáním střešní krytiny a vůči UV záření. Navíc povlak Prelaq X-Matt zajišťuje jednolité barvy střešních krytin a to nezávisle na vložce, z níž byly vyrobeny - proto jsou moduly plechových střešních krytin Venecja vždy stejné.

Železárny SSAB dávají písemnou záruku na to, že nevzniknou žádné barevné rozdíly mezi dalšími sériemi ocelových plechů. Geometrie modulárních plechových střešních krytin Venecja je navržena tak, aby se na jejích modulech nedrželo vlhko, a vodní kapky nemohly tvořit ohniska koroze - týká se to hlavně míst, na kterých je modul zahnutý.

Navíc společnost BUDMAT® vytvořila oddělení firemní kontroly kvality, které má možnost udělit certifikát v souladu s všeobecnými normami PN-EN 14195 a PN-EN 13964 a také značku ITB. Tyto všechny přednosti nám dávají jistotu, že výrobek, který se dostane k zákazníkovi, splňuje všechny normy, je bezpečný a esteticky bezvadný - to znamená ideální.

bbbb.jpg


Ocelové střešní krytiny Venecja X-Matt od firmy BUDMAT® jsou vyráběny z ocele nejvyšší kvality. Produkt je vyráběn ze švédské oceli SSAB. V rámci úzké spolupráce s dodavateli a zákazníky železárny neustále zdokonalují technologii výroby plechů.

Výchozím materiálem je ocelový plech se zvýšenou odolností, žárově zinkovaný, kde hmotnost zinkové vrstvy je minimálně 275 g/m2. Plech je správně zabezpečen proti výskytu koroze. Navíc je ocelový plech, používaný k výrobě střešních krytin Venecja, pokrytý unikátním povlakem Prelaq X-Matt. BUDMAT®, jako jediný výrobce na polském trhu používá k výrobě modulové plechové střešní krytiny Venecja ocel s touto vrstvou.

Povlak D-Matt

Ocelová střešní krytina Venecja firmy BUDMAT® je vyráběna i z plechů vyráběných v Německu. Plech se speciálním povlakem D-Matt vyráběný v ocelárně Arcelor Mittal Eisenhüttenstad, to je odolnost, přesnost a až 30 let záruky. Plechové střešní tašky Venecja s povlakem D-Matt jsou k dispozici v nejoblíbenějších barvách.

Venecja s povlakem D-Matt se vyznačuje výjimečně dekorativním vzhledem. Plechy s povlakem D-Matt mají zrnitou strukturu, čímž se zavděčí i tomu nejvytříbenějšímu vkusu. Jejich dekorativní hodnotu ocení všichni, kdo hledají střešní materiál, který jim umožní se odlišit a vychutnávat si krásu a trvanlivost střechy.

 

Přednosti a záruka

Přednosti plechové střešní krytiny Venecja:

bbbbb.jpg


Ve stálé nabídce fi rmy BUDMAT je Venecja k dispozici v mnoha populárních barvách a dokonce ve dvou unikátních povlacích: X-Matt a D-Matt. Tyto povlaky mají kromě nejdůležitější ochranné funkce i obrovskou hodnotu dekorativní. Díky tomu jsou modulární plechové tašky Venecja určeny takřka každému odběrateli a ideálně se jako střešní krytina hodí na každý objekt.
*podrobné podmínky záruky jsou dostupné u dodavatele

Nové modulární plechové střešní tašky Venecja
- to je celá řada žádostí o patentovou ochranu a inovativních řešení. Vše proto, aby naši zákazníci měli odolnou, bezpečnou a spolehlivou střechu nad hlavou.

Výrobně připravené otvory na šrouby umožňují jednoduchou a rychlou montáž na střeše.
Tyto otvory jsou navrtány pod úhlem, což umožňuje bezpečně a jednoduše vést šroubováku bez poškrábání povrchu. Jemné prohloubení v oblasti otvoru zaručuje ideální vzájemné přilehání modulů plechové střešní krytiny. Navíc toto řešení umožňuje rychlou montáž bez nutnosti vrtání. Díky tomu zabráníme vzniku kovových pilin a v konečném důsledku i ohnisek koroze.

Protlačení jsou prohlubně pro šrouby a podložky a zaručují dodatečnou těsnost a estetiku spojení. Toto je výhoda modulové plechové střešní krytiny Venecja oproti betonové nebo keramické střešní tašce.

Speciálně profilované komprese materiálu ulehčují spojování se sebou modulů plechové střešní krytiny. Kromě toho každý modul střešní krytiny Venecja má speciálně profilované okraje, aby umožnit ideální skládání a přilehání k sobě na povrchu střechy.

Protlačení na příčních okrajích překrývajících se modulů ideálně tvoří souvislá spojení, co vytváří na místech spojení dvou plechů efekt stejného lomu světla.
Důležité je, že moduly plechové střešní krytiny Venecja jsou identické, díky čemuž šetříme čas. Není zde nutnost rozkládat všechny moduly. A díky malé hmotnosti modulů (3,7kg) může provést samostatně jedná osoba, nebo je možné ji realizovat na několika plochách střechy současně. Výjimečná modulová plechová střešní krytina Venecja od firmy BUDMAT® má velmi velké protlačení (35 mm), které nejen zpevňuje naši střešní krytinu, ale také imituje keramickou střechu. Kromě toho modul plechové střešní krytiny Venecja zaručuje kvantitativně menší spotřebu latí, šroubů a tím i kratší dobu práce pokrývače na střeše.

Plechovou střešní krytinu Venecja můžeme také montovat pomocí obyčejných šroubů na střechy. Krycí šířka jednoho modulu je 1150 mm, na standardní europaletu lze uložit až 281,75 m2 střešní krytiny (350 modulů).

Modulová plechová střešní krytina Venecja je dokonalá úspora času a místa během přepravy a skladování, což má pozitivní vliv na efektivitu a rychlost realizace objednané střechy. Venecja se odlišuje výjimečným tvarem: 5 spodními vlnami a 6 vrcholy.

Speciální dodatečné protlačení spodního okraje vlny zvýrazňují výjimečný charakter modulové plechové střešní krytiny a imitují tvar keramické střešní tašky. Toto řešení dodatečně zpevňuje povrch výrobku a zabraňuje shromažďování atmosférických srážek na povrchu střechy.

Kromě toho, když spojujeme se sebou jednotlivé moduly, lze během montáže volně upravovat povrch střechy podle jejího úhlu tak, že na lať namontujeme pouze jeden modul.
Modulová plechová střešní krytina Venecja je odolný, estetický výrobek s revolučním tvarem.

Modulární plechové střešní tašky Venecja se vyrábí i s povlakem D-Matt. Plechy s tímto povlakem vyrábí německý koncern Arcelor Mittal Eisenhüttenstad.
Venecja s povlakem D-Matt - to je 30 let záruky a velmi dekorativní střecha.

Povlak D-Matt díky své matové, zrnité textuře dodává střeše velmi estetický vzhled. Povlak D-Matt krásně odráží světlo, díky čemuž můžeme získat efekt proměnlivé střechy.

bbbbbb_1.jpg

Balení a skladování

Modulární plechové střešní tašky Venecja jsou baleny na dřevěné euro paletě o rozměrech 1200x800 mm. Jedno balení obsahuje 350 zabezpečených modulů. Za účelem zajištění plechové střešní krytiny před poškozením během přepravy a skladování, během balení jsou použity speciálně navržené polystyrénové desky, které oddělují od sebe další vrstvy 35 modulů. Tyto polystyrénové desky mají tvar přesně odpovídající tvaru plechové střešní krytiny. Tyto desky stabilizují jednotlivé balíky modulů a zajišťují je proti pohybu během přepravy.

Další zabezpečení tvoří lepenkové kryty na okraje a papírový kryt. Celek je zavinut do fólie typu stretch způsobem, který znemožňuje průniku vody dovnitř balení. Takovýto způsob balení zaručuje, že výrobek bude plně zabezpečen proti mechanickým poškozením a také proti nepříznivým atmosférickým podmínkám. Existuje možnost objednávky libovolného počtu archů ke konkrétní střeše*.
Povlaky Prelaq X-Matt a D-Matt jsou inovativní řešení na trhu. Garantují extrémně dlouhou životnost výrobku, zvýšenou odolnost proti mechanickému poškrábání a UV záření. Vynikají i jednolitou barvou bez ohledu na šarži oceli, z níž byla vyrobena.

Rozměry standardního balení plechových tašek Venecja:
1210 x 810 x 920 mm
Hmotnost:
1320 kg
* podrobné informace u dodavatele

Systém střešního příslušenství

HŘEBEN - prvek pro dokončení na místě spojení střešních ploch, zároveň pro vodorovné, tak i pro šikmé hřebeny. Za účelem zajištění těsnosti spojení plechových střešních krytin, je pod hřeben potřeba uložit profilované těsnění nebo univerzální těsnění.

Hřeben GSV byl navržen speciálně pro modulové plechové střešní krytiny Venecja. Ideální tvar hřebene je přizpůsoben vlnám a vrcholům modulové plechové střešní krytiny, se kterou ideálně ladí.

ÚŽLABÍ - slouží pro odvedení vody ze vzájemně spojených několika střešních ploch. Za účelem zajištění těsnosti spojení úžlabí s moduly plechové střešní krytiny je potřebné použít univerzální, trojúhelníkové nebo samolepící těsnění.

POLYETYLÉNOVÉ TĚSNĚNÍ:
- pod hřeben,
- na střešní pásku,
- univerzální, trojúhelníkové, samolepící,
- expanzivní.

ŠTÍT - zabezpečuje střešní krytinu proti odtrhávání plechové střešní krytiny působením silných bočních větrů. Je také používána jako dokončovací prvek bočních vrcholů střešní krytiny. Použití klínového těsnění dodatečně zvětšuje těsnost krytiny.

OPLECHOVÁNÍ KOMÍNA
- plechový kryt složený z mnohých prvků, který překrývá štěrbinu mezi zdmi komínu a plechovou střešní krytinou a tímto způsobem ji zabezpečuje proti protékání.
Pro těsnění se používají profilovaná a univerzální těsnění.

Všechny klempířské prvky pro úspěšnou realizaci střechy vyrobíme přímo na zakázku v naší klempířské dílně.

Pokračujte dále

Reference a realizaceVýroba a montáž zateplených vrat do chovu drůběže v Záhorkově

Chov brojlerůVýroba a montáž zateplených vrat do chovu drůběže v Záhorkově

Zemědělské haly v Záhorkově pro chov brojlerů jsou nám známé. V roce 2015 jsme zde realizovali výrobu a montáž zateplených vrat. Jednalo se o vrata dělaná v naší zámečnické dílně vyplněné... detail
Objem práce:7 ks
Detail:PUR panel
Termín dodání:24.09.2018
Osazení ventilačních hlavic na střeše bytového domu v Brně

Trvalé bydleníOsazení ventilačních hlavic na střeše bytového domu v Brně

Bytový dům v Brně na Stamicově ulici měl původně rovnou střechu. Vlastníci domu investovali do nové střechy včetně nového dřevěného krovu a původní plochou střechu předělali na valbovou s plechovou krytinou. Po několika letech od rekonstrukce střechy Machstav dodával a montoval samočinné... detail
Objem práce:10 kusů
Detail:Ventilační hlavice
Termín dodání:02.07.2018
Rekonstrukce střechy haly pro chov drůbeže v Měníně

Chov brojlerůRekonstrukce střechy haly pro chov drůbeže v Měníně

Farma chovu drůbeže v Měníne je nám už dobře známá. V minulosti jsme zde prováděli již mnoho prací a v červenci v roce 2018 jsme se sem opět vrátili na další etapu oprav. Tentokrát na nás čekala hala č. 6. konkrétně střešní konstrukce. Naším úkolem bylo opravit střechu včetně všech klempířských... detail
Objem práce:1 420 m2
Detail:Trapézový plech lakovaný
Termín dodání:27.07.2018
Foukaná izolace a odvětrání pultové střechy řadového domu v Cerekvici nad Bystřicí

Rodinné domyFoukaná izolace a odvětrání pultové střechy řadového domu v Cerekvici nad Bystřicí

Zateplení pultové střechy v řadovém domě foukanou minerální izolací Climaglass-W. Byla navržena, dle výpočtu, tloušťka izolace 30 cm, musí se však počítat se sléhavostí tohoto materiálu 10%, proto naši montážníci nafoukali 33 cm. Sléhavost však není nevýhoda tohoto materiálu. Tento materiál má... detail
Objem práce:20 m3
Detail:Climaglass W
Termín dodání:22.06.2018
Výměna střešní krytiny výkrmu kuřat ve Staňkově

Chov brojlerůVýměna střešní krytiny výkrmu kuřat ve Staňkově

Na farmě chovu brojlerů ve Staňkově jsme měnili střešní krytinu na dvou halách. Původní krytinu jsme nahradili novou plechovou z trapézového plechu. Součástí prací byla i dodávka a montáž ventilačních hlavic pro odvětrání půdního prostoru. V naší vlastní klempířské dílně jsme pro tyto střechy... detail
Objem práce:2 700 m2
Detail:střešní trapézová krytina
Termín dodání:09.06.2017

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace