Poctivá izolace

Úvodem vždy sdělíme, jak jsme v minulém týdnu izolovali. Kolik a jakých objektů jsme s POCTIVOU IZOLACÍ zateplili. Samozřejmě, že jsme i v uplynulém týdnu jezdili foukat izolace, ale dnešní novinka naváže na minulý týden. Zase tolik na tomto místě pracovat nebudeme. V minulém týdnu jsme se věnovali aktivnímu odpočinku na kolech.

Svatební veselí jednoho z nás z POCTIVEK

V sobotu 12. června se ženil jeden z našich dlouholetých kolegů foukačů POCTIVÝCH IZOLACÍ. Danek v POCTIVÝCH IZOLACÍCH vede jako parťák jednu z našich foukacích skupin. My v POCTIVÝCH IZOLACÍCH víme, že se na Danka můžeme kdykoliv a v čemkoliv spolehnout. Dva konkrétní příběhy jsou toho důkazem. Před cca 3 lety na jedné z našich staveb jedna nejmenovaná subdodavatelská firma měnila pro našeho klienta střechu. Bohužel podělala, co mohla a bylo velmi důležité opravu provést co nejrychleji. Byl prosinec, Vánoce. Danek se svým týmem, ačkoliv mohl doma užívat klidu a pohody s Verčou jel opravovat práci jiných. Druhý příběh je z letošní zimy. V sobotu ráno v 7:30 nám volal klient, že by potřeboval narychlo a urgentně zafoukat část střechy, kterou původně izolovat nechtěl. Danek byl připraven ještě ten samý den nebo v neděli sednout do auta a jet klientovi zafoukat, co potřebuje. Skvělý přístup, který v POCTIVÝCH IZOLACÍCH na našich kolezích obdivujeme a vážíme si ho! Danku moc děkujeme za Tvou práci a Tvůj přístup k našim klientům, k firmě a všem kolegům!   

Svatba v polenském pivovaru

Danek Čaloud si bral svou dlouholetou přítelkyni Verču. Verča a Danek si pro místo konání svého svatebního obřadu a hodování vybrali polenský pivovar. Danek i Verča, oba dva poleňáci, si pro konání svého velkého dne zvolili sobě blízké, příjemné a pro svatbu jako stvořené prostředí právě polenský pivovar, který prošel rekonstrukcí a je z něj oblíbená restaurace se zázemím pro konání oslav různého druhu. Pivovar byl nádherně vyzdoben a připraven pro velkou a životní událost novomanželů Čaloudových. Oběma novomanželům přejeme jen to nejlepší, hodně štěstí, zdraví, dlouholetou manželskou spokojenost a jak přál i pan oddávající, tak i děti. Takže Verčo a Danku BUĎTE ŠŤASTNI!!!

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace