Videa - Machstav

Platit za vysokou spotřebu drahých energií je v současné době zbytečné

Neumíte si představit, jak taková realizace tepelné izolace probíhá? Jaké jsou nejvhodnější tepelně izolační materiály na tepelnou izolaci objektů k podnikání a jaké pro rodinný dům? Pak shlédněte videa, která pro Vás připravila společnost Machstav a dozvíte se více nejen o tepelně izolačních materiálech, ale také o práci společnosti Machstav. Připravená videa jsou jednak velmi poučná, ale také sestavena tak, aby v nich našel odpovědi na své otázky i člověk, který se v oboru tepelných izolací nikdy nepohyboval. Tepelná izolace objektů je v současné době téma, které lidé probírají ze všech stran, není divu, protože ceny energií neustále vzrůstají a tak každý majitel objektu hledá způsoby jak snížit roční náklady na vytápění domu. Společnost Machstav provádí zateplení nejen rodinných a bytových domů, ale také komerčních objektů a objektů v zemědělství či ostatních atypických budov.

Zateplení vazníkových střešních konstrukcí foukanou minerální izolací

Srovnání izolování rolemi a foukanou technologií - izolace své pomocí - úspora, výhody, záruky

 

Supafil loft - foukaná izolace v bytovém domě

OPLÁŠTĚNÍ DESINGOVÝMI PANELY BENCHMARK A OPLÁŠTĚNÍ SENDVIČOVÝMI PANELY

 

Pracovníci společnosti Machstav se ve své práci stále zdokonalují

Lidé ze společnosti Machstav se ve své práci neustále zdokonalují a také hledají nové způsoby jak snížit energetickou náročnost jednotlivých budov. Firma Machstav si za dobu působení v tomto oboru vybudovala nejen skvělou pozici na trhu, ale také na současném trhu patří mezi uznávané profesionály. Váháte nad pořízením tepelné izolace pro svůj dům? Pak rozhodně neváhejte, protože nemůžete ztratit, ale pouze získat mnoho naprosto úžasných výhod. Investice vydaná do tepelné izolace Vašeho domu se Vám na úspoře tepla vrátí zpět velmi rychle. Zákazníci společnosti Machstav shodně uvádí, že investice vydaná do tepelné izolace standardně velkého domu se vrací do pěti let od jejího pořízení. Naprosto skvělé je, že v mnoha případech zateplení domu nevyžaduje přílišné zásahy do konstrukce objektu, takže během našich prací můžete pokračovat v běžných činnostech bez omezení.VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace