Foukaná izolace = Machstav

Začátek června byl poznamenán deštivým počasím. Takže veškeré realizace, které jsme prováděli, byly pouze pod střechou. Plánované zakázky, u kterých jsme odkázáni na hotové stavební kroky před foukanou izolací, např. hotové fasády rodinných domů, aplikace foukané izolace ze střechy apod., jsme museli opět odložit a čekat na příznivější počasí.

 

Zateplení administrativní budovy

V minulém týdnu jsme zrealizovali několik zakázek. Nejzajímavější z nich byla realizace zateplení stropu administrativní budovy v Chocni. Celkový objem foukané izolace dosáhl 120 m3. Součástí prací bylo porovnání stávající tepelné izolace a vyhotovení nového obednění kolem výlezu do půdního prostoru. Dále jsme museli demontovat stávající revizní lávku o celkové délce 42 bm a celou ji namontovat nově nad úroveň nové vrstvy tepelné izolace. Realizaci jsme prováděli ve dvou foukacích skupinách a celou zakázku jsme započali, provedli a předali během jednoho dne. A to vše bez omezení provozu v administrativní budově.

 

Víkendový odpočinek

Po celotýdenní práci bývá zvykem si o víkendu odpočinout. Víkend tráví každý po svém. Někdo využil toho, že byl o víkendu bez dětí a v neděli si udělal cyklo výlet na jižní Moravě. Tak jako Lenka a Miloš Kotačkovi. Okolí Lednicko-valtického areálu je jich oblíbeným cílem. Lesy, vinice, zámecký areál a vynikající gastronomie. Počasí vyšlo skvěle! Od 9 rána do 15:00 ani kapka deště, sluníčko a naprosto minimální množství cyklistů. Takže skvělé podmínky pro krásný 60ti kilometrový výlet z Lednice okolo Valtic, přes Úvaly do Mikulova na vynikající oběd a zpět přes Sedlec, Nejdek kolem Dyje do Lednice.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace