Zateplení dřevostavby foukanou izolací ve Chvalovicích

  • Před aplikací foukané izolace
  • Výsledkem je perfektní izolace
  • Bez tepelných mostů
  • V požadované tloušťce

Rodinný dům

Foukaná izolace

07.07.2021

Foukaná izolace Nymburk

Zateplení dřevostavby za pomocí foukané izolace je dnes již běžně používanou technologií pro izolace stropu, izolace střechy nebo izolace stěn. V tomto konkrétním případě jsme ve Chvalovicích foukanou izolací realizovali zateplení stropu. Na lehký sádrokartonový strop s parotěsnou fólií a do hustého „lesa“ dřevěných sbíjených vazníků, které tvoří střešní konstrukci domu je foukaná izolace ze skelných vláken ideálním řešením. Izolace stropu je provedena velmi rychle a nová izolační vrstva je souvislá bez jakýchkoliv tepelných mostů.

 

Nejlepší izolační materiál

Pokud bychom měli říci jaký je nejlepší izolační materiál pro zateplení dřevostavby, tak na tuto otázku není jednoznačná odpověď. Vždy záleží na tom, jakou konstrukci dřevostavby chcete izolovat. Jakou máte představu o ceně a jaké užitné vlastnosti očekáváte. Můžeme ale v klidu a jednoznačně doporučit jako nejlepší izolační materiál Supafil loft na lehké sádrokartonové podhledy s parotěsnou fólií, tak jako v případě dřevostavby ve Chavlovicích.

 

Poctivá izolace

Poctivá izolace je ideálním řešením nejenom pokud chcete izolovat strop nebo střechu dřevostavby. S úspěchem lze foukané izolace použít pro zateplení stěn nebo zateplení fasády. Proškolený tým odborníků vám v Poctivých izolací poradí nejenom s výběrem nejvhodnějšího izolačního materiálu, ale vysvětlí Vám celý postup izolování a poradí i s tím, jak stavbu pro foukané izolace připravit. Nebojte, není to nic složitého.

Oblast:Nymburk
Objem:43,2 m3
Materiál:Supafil loft
Objekt:Trvalé bydlení

Segment

Typ

  • Volná plocha

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace