Izolace Kutná Hora

Na konci října 2022 zateplovala Poctivá izolace stávající rodinný dům se sedlovou střechou v Čejticích. Konkrétně se jednalo o chalupu s trámovým stropem. Krom izolační vrstvy bylo úkolem týmu Poctivé izolace zhotovit na stropě domu podlahový systém, což pro nás není žádný problém. Poctivá izolace má svůj vlastní patentovaný distanční podlahový systém neboli DPS. Základ tohoto systému tvoří pevný a stabilní rošt, do kterého se nafouká libovolně vysoká vrstva izolace. V případě chalupy v Čejticích byla zvolena vrstva 28 cm. Po zafoukání roštu se konstrukce zaklopí pomocí OSB desek a vznikne tak nejen dokonale zateplená, ale i plně pochozí a funkční půda. Zavolejte nám na 721 207 099 a my Vám rádi poradíme, jak na zateplení Vašeho domu. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace