Zateplení Znojmo

Ke konci října 2022 zateplila Poctivá izolace strop novostavby rodinného domu s valbovou střechou v Bohuticích. Jednalo se dřevostavbu typu bungalov, pro kterou je typická vazníková konstrukce a lehké sádrokartonové stropy. Použití technologie foukané izolace se zde nabízelo jako ideální řešení. Foukaná izolace si hravě poradí ve spleti vazníků a vytvoří na stropě souvislou tepelně izolační vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů. Jako materiál byla použita sklená minerální izolace Supafil, která je nehořlavá, prodyšná, nesléhává a má nízkou objemovou hmotnost. Díky tomu tak nedojde k žádnému přetížení lehkých SDK stropů, a to ani při nafoukání vyšších vrstev. Zavolejte nám na 721 207 099 a my Vám rádi poradíme, jak na zateplení stropu Vašeho domu. Poctivá izolace je tu pro Vás. Vyzkoušejte si nás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace