Zateplení Praha-východ

V listopadu 2022 provedla Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu v Jirnech. Jednalo se o novostavbu dřevostavby typu bungalov se sedlovou střechou na jejíž strop nafoukal tým pracovníků Poctivé izolace 36 cm vysokou vrstvu minerální skelné izolace. Během pár hodin tak vzniklo dokonalé zateplení stropu bez jakýchkoliv tepelných mostů. Poctivá izolace má ve své nabídce celkem 5 druhů izolačních materiálů. S výběrem toho pravého materiálu Vám rádi v rámci našeho špičkového zákaznického servisu poradíme a pomůžeme. Zavolejte nám na 721 207 099 a připojte se k řadě našich spokojených zákazníků. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace