Zateplení Třebíč

Na začátku listopadu 2022 zateplila Poctivá izolace trámový strop stávajícího rodinného domu v Náměšti nad Oslavou. Náš profi tým proškolených pracovníků měl za úkol zhotovit na trámovém stropě podlahový systém se zateplením. Poctivá izolace disponuje vlastním systémem, registrovaným pod užitným vzorem jako DPS, neboli distanční podlahový systém. Jedná se o variabilní rošt, do kterého se nafouká tepelná izolace a následně se zaklopí OSB deskami, které vytvoří pochozí plochu. Jako materiál byla v případě zateplení rodinného domu v Náměšti použita skelná minerální vata. Zavolejte nám na 721 207 099 a poptejte si zateplení stropu či střechy od Poctivé izolaci i Vy. Jsme tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace