V minulém týdnu jsme vyjeli na realizaci foukaných izolací k deseti zákazníkům. Skladba izolovaných objektů byla opět velmi pestrá. Od zateplení dutiny trámového stropu, přes stropy novostaveb rodinných domů až po zateplení podhledu novostavby penzionu. Přestože jsme z důvodu dopravního kolapsu na D1 zrušili pondělní výjezdy, tak i přes tento výpadek se nám podařilo nafoukat cca 8 500 kg izolačních materiálů.

Máme zimu

Jako na mnoha jiných místech v ČR, tak i u nás udeřila zima v podobě velkých mrazů. Předpověď počasí hlásila mrazy kolem -20°C, proto jsme se rozhodli, že v týdnu od 15. 2.do 19. 2. pojedeme foukat izolace pouze v nejnutnějších případech. Což konkrétně znamená pouze 2 neodkladné zakázky. Zdraví má přednost. Není žádná legrace stát v nákladovém prostoru dodávky v takto silných mrazech cca 4-6 hodin a sypat izolaci do stroje nebo v půdním prostoru foukat izolaci. To si říká o nemoc. Raději se projdeme zasněženou, přimrzlou a sluncem zalitou krajinou a uděláme radost své duši nebo se budeme věnovat zimním sportům. Práce neuteče…

Další ohlédnutí do minulosti

Tentokrát se ohlédneme za pracemi na farmu chovu prasat v Březině. Farma Březina má téměř všechny střechy nové a nemalou část z nich v průběhu několika let rekonstruoval Machstav včetně nových klempířských a dešťových systémů.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace