Co nového v Machstavu

po odmlce opět obnovujeme krátké informace o tom, co je nového v Machstavu. Během měsíce dubna jsme trochu obměnili náš tým. Od dubna náš tým posílila paní Táňa Mendlová na ekonomickém oddělení.

Foukané izolace

Ve foukaných izolacích připravujeme novinky, které vám našim zákazníkům přinesou spousty zajímavých informací. V měsíci dubnu jsme přijali nového kolegu na místě plánování realizací. Každý z našich zákazníků se s ním setká v telefonickém kontaktu. Jakmile nastane ta pravá chvíle pro realizaci Vaší foukané izolace, tak Vám náš nový kolega Milan Vacek zavolá a domluví s Vámi konkrétní den a hodinu realizace foukané izolace.

Stavby v Machstavu

Duben byl měsíc, kdy jsme v Machstavu soutěžili a připravovali na montáže několik zakázek. Během března a dubna se nám podařilo vysoutěžit několik zakázek – rekonstrukce střech, výměny podhledů apod. Zároveň jsme několik drobných akcí dokončili a předali. Na naší v současné největší stavbě v Malíkovicích práce pokračují dle plánu. Zima nám moc nepřála, ale pracujeme na tom, abychom vše dohnali a stihli v termínu. Zatím se nám to daří. Vyjeli jsme ze země a začínáme betonovat kejdovou vanu. Budou následovat monolitické sloupky pro uložení a kotvení betonových sendvičových panelů. No a pak už to půjde ráz na ráz – vazníková střecha, podhled ze sendvičových PIT panelů, střešní krytina z trapézového plechu, vzduchotechnika, technologie chovu prasat atd.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace