Foukané izolace v Machstavu

Uplynulý týden jsme v Machstavu izolace nefoukali, protože naše realizační skupiny měly jiný úkol. Celý týden strávily výměnou střešní krytiny na hale chovu drůbeže v Kolíně. Vzhledem k tomu, že nám jednak v Machstavu pomalu končí účetní období (31.3.2021) a že foukači minulý týden žádnou izolaci nefoukali, tak se můžeme trochu ohlédnout za uplynulými 12 měsíci.

Jaký byl foukací rok v Machstavu

To, že uplynulých 12 měsíců celospolečensky nestálo za nic, nemá cenu asi ani rozebírat. Z pohledu foukaných izolací březen až květen rovněž nabral zvláštní směr. Po prvním zavření ekonomiky v březnu 2020 se nám z pohledu objednávek dařilo dobře. Horší to bylo s realizací a především připraveností staveb. V průběhu léta a podzimu se vše navrátilo k normálnějšímu fungování a prodlevu se nám podařilo dohnat. Dokonce tak, že jsme v říjnu 2020 nafoukali největší objem izolací v celé historii naší společnosti. Takže nám podzim přinesl takové malé překvapení. Konec roku 2020 jsme dofoukali také velmi zdárně. Vstup do roku 2021 byl ve znamení standardních foukaných objemů, a takto to pokračuje až do dnešních dní. Vzhledem k tomu, jaký rok 2020 byl a čím vším byl poznamenaný, jsme s výsledkem spokojeni. Když jsme si ještě v lednu 2020 tvořili výkonnostní plán na období duben 2020 – březen 2021 kolik izolací nafoukáme, tak nikdo z nás nemohl tušit čím si ekonomika a společnost v ČR projde. Nicméně jsme si řekli, že plán zachováme a měnit jej nebudeme a uvidíme, jak se situace bude vyvíjet. Jsme velmi spokojeni s tím, že se nám podařilo náš původně nastavený plán splnit, a dokonce jej o téměř 10 % překročit. Děkujeme Vám všem našim zákazníkům za důvěru, kterou jste nám svěřili při izolování svých domů, budov, hal a dalších objektů a těšíme se na další spolupráci.

Co jsme dělali, když jsme nefoukali

Jak už bylo psáno výše, naši foukači si dali týden volno od foukaných izolací a jeli měnit střešní krytinu na halu chovu drůbeže do Kolína. Předmětem prací byla demontáž stávající střešní krytiny, dodávka a montáž nové plechové krytiny s antikondenzační úpravou, dodávka a montáž klempířských prvků a samozřejmě závěrečný úklid. Dále se můžeme na skok zastavit v Malíkovicích, kde nám postupuje výstavba haly chovu prasat a kde jsme v minulém týdnu odlévali základy.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace