MACHSTAV s.r.o. byla založena v roce 2010. Od samého začátku se věnuje mimo jiné i aplikaci foukaných tepelných izolací. Technologie foukaných izolací je dnes již velmi známou a hojně využívanou zateplovací technologií. Nejčastěji je využívána pro zateplení stropních konstrukcí především s horším přístupem nebo tam, kde je ztížena manipulace s klasickými izolačními materiály, jako jsou izolační desky nebo role. Jako příklad uveďme sbíjené vazníkové konstrukce s různými typy zavěšených podhledů.

Dalším praktickým využitím technologie foukaných izolací je aplikace tepelné izolace do dutin. Může jít o dutiny vodorovných stropů, šikmých částí střech v podkrovních místnostech anebo dutin stěn například dřevostaveb. Říkáme tomu 3S izolace – STROPY, STŘECHY, STĚNY. Všude tam se dá s úspěchem aplikovat foukaná izolace.

Výhody technologie foukaných MACHSTAV izolací:

 

MACHSTAV izolační materiály:

Izolační materiály určené pro foukanou technologii se všeobecně označují jako granuláty. Machstav izolace používá 5 druhů izolačních granulátů:

Každý z těchto izolačních granulátů má své výhody, ale i nevýhody. V Machstavu nevychvalujeme jeden druh izolačního materiálu a ostatní pomlouváme. Takhle to u nás nefunguje. Vždy navrhneme do konkrétní konstrukce dle konkrétních podmínek ten nejvhodnější izolační materiál. Pečlivým výběrem a mnohaletým zkoušením z mnoha izolačních granulátů od mnoha výrobců nejenom z Evropy, ale i ze zámoří, jsme pro vás vybrali několik nejvhodnějších izolačních materiálů. Kritéria pro výběr pro zařazení do naší nabídky máme velmi tvrdá. Materiály, které jimi neprojdou bez slitování odmítáme foukat. Jedině tak si může MACHSTAV izolace udržet nejvyšší standard kvality. Díky tomuto přístupu a výběru umí MACHSTAV izolace zaizolovat téměř všechny konstrukce!

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace