Střešní příhradové vazníky

Jednou z významných novinek v sortimentu firmy MACHSTAV je nabídka zajištění výroby a montáže dřevěných příhradových vazníků.  Dřevěné příhradové vazníky se čím dál častěji využívají při výstavbě nosné konstrukce střech rodinných domů, sportovních hal, zemědělských objektů nebo ve výstavbě bytových domů.

Konstrukční řešení střech z příhradových vazníků je díky své členitosti doslova předurčeno k zateplení foukanými izolacemi. Nyní můžete mít ve své nové střeše od MACHSTAVU nejenom foukanou izolaci, ale i celou novou vazníkovou střechu..

Základní popis

Příhradové vazníky jsou vyráběny z přesně řezaných dřevěných prvků, které jsou vzájemně spojeny ocelovou styčníkovou deskou s prolisovanými trny, výsledkem je vysoká tuhost a únosnost celé střešní konstrukce.

Návrh konstrukce probíhá ve specializovaném softwaru, kdy vytvoříme kompletní výrobní a montážní dokumentaci včetně výpisu prvků a komplexní cenové kalkulace. Celková výroba od přípravy řeziva dřevěných sbíjených vazníků až po samotné sestavení jednotlivých vazníků probíhá v hale na přesných počítačem řízených strojí. Na místo stavby jsou vazníky dopraveny automobilem.

 

Výhody střešní konstrukce tvořené příhradovými vazníky:

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace