Je tu začátek března a blížící se konec zimy. Jsou za námi první dva měsíce roku 2021. Z pohledu foukaných izolací v Machstavu se jednalo o úspěšné měsíce. Zrealizovali jsme o cca 15 % více zakázek, než jsme si naplánovali. Za to patří poděkování především Vám - našim zákazníkům. Poděkování patří i všem našim spolupracovníkům, kteří se podíleli na zrealizovaných zakázkách.

Co nás čeká v březnu 2021?

To je velká otázka vzhledem k tomu, že jsme od 1.3. opět ve velkých omezeních nařízených Vládou ČR. Snad ekonomika pojede lépe než v uzávěře v roce 2020. Na březen máme naplánované realizace v celkovém objemu cca 20 tun spotřebovaných izolačních materiálů. Zakázky na tento objem prací objednané máme, tak je snad budeme moci zrealizovat.

Další zimní ohlédnutí za realizacemi v roce 2020

Tentokrát se podíváme na farmu chovu prasat ve Štěpánovicích. Pro tuto farmu Machstav v minulých letech zrealizoval několik zakázek. Především se jednalo o výrobu a montáž zateplených vrat. Vrata jsme montovali do dílen a chovných hal. 

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace