POCTIVÁ IZOLACE od Machstavu

V minulém týdnu jsme s POCTIVÝMI IZOLACEMI, což je naše nová značka pro foukané izolace od Machstavu, zrealizovali několik zakázek. Především rodinných domů. V současné době provádíme zateplení stropů bytového domu v Táboře. Součástí prací je i zateplení kolmé stěny meziúrovňového půdního prostoru. Stěnu izolujeme principem odvětrávané fasády. Podkladní rošt společně s difúzní fólií vytvořily dutinu, kterou jsme následně vyplnili foukanou POCTIVOU IZOLACÍ. Vše jsme zajistili vodorovně kotvenými latěmi.

Nejenom práce

S prvním letošním oteplením jsme hodili práci za hlavu a vyrazili na prodloužený víkend na kola na jižní Moravu. No zní to sice hezky, ale takhle to určitě nebylo. Prodloužený víkend jsme měli naplánovaný dlouhodobě, a to cca 2 měsíce předem. Tím, jak bylo neustále chladno, větrno a deštivo, jsme si přáli, aby nám alespoň trošku vyšlo počasí. A ono to klaplo! Ve čtvrtek 3.6. v den příjezdu do Lednice se udělalo teplo. To zní taky divně, že se v Lednici udělalo teplo. Ještěže má čeština pro názvy velká písmena. Jinak bychom byli za blázny, že na kola a za teplem jedeme do lednice.

Klid, pohoda, skvělé jídlo, víno a lidé

Nicméně v Lednici bylo naprosto úžasně! Klid, teplo, pohoda, téměř žádní lidé. V pátek i v sobotu jsme potkali na kolech jenom pár cyklistů. Kavárny, restaurace, sklípky a obvykle zaplněná místa byla uživatelsky přívětivá – bez davů. Což byla skvělá zpráva pro nás, ale horší pro provozovatele těchto služeb. Tak jsme se alespoň snažili trochu přispět do soukolí startování turistické ekonomiky. Jedli a pili jsme bohatě a s chutí, a to všude kam jsme dojeli. Ve Valticích, v Sedleci, v Mikulově, v Zaječí, v Pavlově, ale především v Lednici. Doporučujeme všem!

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace