Izolace Pelhřimov

Bungalovy a vazníkové konstrukce se stávají čím dál tím více oblíbenější. Díky technologii foukané izolace a Poctivé izolaci je jejich zateplení velice snadné a rychlé. Foukaná izolace se dostane do každého rohu a zákoutí a vytvoří na stropě domu kompaktní vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů. Na strop novostavby bungalovu v Senožatech byl použit rovněž velmi oblíbený materiál – minerální skelná izolace Supafil loft od společnosti Knauf. Oproti původnímu výpočtu jsme na přání investora naddimenzovali výšku izolace o 20 %. Celková výška izolace tedy činila celkem 35 cm. Nebylo třeba se obávat případného přetížení lehkých SDK stropů. Supafil loft disponuje velmi nízkou objemovou hmotností, a tak stropy nepřetíží ani při vyšších vrstvách. Zavolejte nám na 722 689 388 a poptejte si zateplení Vašeho domu od Poctivé izolace i Vy. Rádi Vám se vším poradíme a pomůžeme.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace