Izolace Praha-východ

V září 2022 zateplila Poctivá izolace strop novostavby rodinného domu ve Zvánovicích. Jednalo se o typickou novostavbu typu bungalov s lehkými sádrokartonovými stropy a vazníkovou konstrukcí. Použití foukané izolace je v takových případech ideálním řešení. Jde o řešení rychlé, efektivní a díky Poctivé izolaci i za skvělou cenu. Jako materiál byla v tomto případě použita foukaná izolace Supafil loft od společnosti Knauf, která se skvěle hodí na lehké sádrokartonové stropy díky své nízké objemové hmotnosti. Nechte si v novém roce zateplit Váš dům od Poctivé izolace. Zavolejte nám na 722 489 388 a my Vám rádi se vším ohledně zateplení poradíme a pomůžeme. Poctivá izolace je tu pro Vás. 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace