Izolace Beroun

V září 2022 zateplovala Poctivá izolace dva identické domy v Hořovicích. Vymyslel se tedy společný termín a zateplení stropu zde Poctivá izolace zrealizovala současně. Jednalo se o stávající rodinné domu s vazníkovou konstrukcí krovu a lehkými SDK stropy. Ideálním řešením byla v tomto případě skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf, jehož je Poctivá izolace jedním z největších dodavatelů u nás. Supafil loft je totiž prodyšný, nesléhává, je nehořlavý a má nízkou objemovou hmotnost, a tudíž lehké sádrokartonové stropy nijak nepřetěžuje. Uvažujete o zateplení stropu? Zavolejte nám na 722 489 388 a my Vám rádi se vším poradíme a pomůžeme. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace