Je tu konec srpna a s ním i konec prázdnin. I přes prázdniny jsme v Machstavu foukali izolace. Celkový výsledek je sice o něco horší než v loňském roce, ale za něj si nemůžeme sami. K tomuto výsledku nám napomohla ekonomická situace nejenom v ČR, ale v celé Evropě. Celkově jsme za prázdniny nafoukali cca 50 tun izolací.

 

Co nás čeká v dalším období?

Začátkem září jedeme opravit podhledy na halu chovu drůbeže do Labské Chrčice. Tam budeme pracovat zhruba 7 dnů. A pak? Budou nás čekat foukané izolace, především novostaveb rodinných domů. Vedle toho budeme izolovat dvě výrobní haly a několik dalších objektů. 

 

Ohlédnutí za dovolenou

Ještě krátké ohlédnutí za dovolenou a především návratem z Chorvatska. V minulém článku jsem psal o tom, jaké strašidelné zprávy chodily a byly k vidění a přečtení o cestách z Chorvatska do ČR. Jaké jsou neskutečné fronty na hranicích Slovinsko-chorvatských a Rakousko-slovinských. Praktický nikde se jako protipól negativních a senzačních zpráv o několikahodinovém čekání na hranicích neobjevovaly informace o bezproblémovém překročení hranic a téměř nulových čekacích dobách na Chorvatsko-maďarských hranicích. A naše zkušenost z cesty zpět do ČR? Tak, jak jsme jeli do Chorvatska, tedy přes Slovensko a Maďarsko, tak i domů jsme se vraceli tou samou cestou. Odjížděli jsme v neděli 30.8.2020. Na Chorvatsko-maďarské hranici jsme se zdrželi pouze krásných 5 minut (7 aut před námi). O tom by se všem, kteří jeli přes Chrovatsko- lovinské a Slovinsko-rakouské hranice mohlo jenom zdát. Následovaly Maďarsko-slovenské a Slovensko-české hranice. Ty jsme projeli bez jakýchkoliv kontrol naprosto plynule. Prostě a jednoduše, tak jak to kdysi vypadalo v celém Schengenském prostoru. Cesta přes Maďarsko byla dle navigací o 75 km delší a oněch celkových 985 km jsme zvládli ujet v klidu

za necelých 10 hodin.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace