V minulém týdnu jsme vyjeli na první realizace foukaných izolací s novým polepem aut. No a protože lidé zapomínají, tak si připomeňme, že Machstav má novou značku svých foukaných izolací s názvem POCTIVÁ IZOLACE. Se značkou POCTIVÁ IZOLACE se všichni naši zákazníci začali potkávat od května 2021, a to na realizaci foukaných izolací.

Květen v Machstavu

Foukané izolace od Machstavu v květnu představily svou novou značku pod názvem POCTIVÁ IZOLACE. Postupem času zprovozníme i nový web a ostatní sociální cítě. V květnu jsme v Machstavu pracovali na několika stavebních zakázkách. Předali jsme halu s novými lehkými podhledovými sendvičovými panely. Konkrétně se jednalo o halu chovu drůbeže v Labských Chrčicích. Předali jsme novou halu chovu drůbeže ve Vidhosticích. Pokračujeme na výstavbě haly chovu prasat v Malíkovicích u Kladna.

Vidhostice – hala chovu kuřat

V květnu jsme předali adaptovanou sýpku na chov kuřat. Hala o výměře cca 360 m2 bude produkovat kuřata, jejichž prodejní váha v chlazeném stavu dosahuje 3,5-4,5kg/ks. Jedná se o velká kuřata, která tráví oproti běžným kuřatům ve výkrmu cca dvojnásobný čas. Chovatel kuřat a producent drůbežího masa pan Černík vlastní na stejné farmě moderní špičkové jatky, ve kterých veškerou svou vyprodukovanou drůbež poráží a zpracovává. Chová zde na farmě ve Vidhosticích a na farmě ve vedlejší obci Vesce vedle kuřat i krůty. Zpět k bývalé sýpce, kterou jsme změnili na moderní chovnou halu kuřat. Zvenčí to tak sice ještě nevypadá, ale uvnitř haly se nachází zcela nová tepelně izolovaná betonová podlaha, podhled je tvořen tepelně izolačními sendvičovými panely, vnitřní stěny dostaly nové omítky. Krmná a ventilační technologie je rovněž nová. Před halou byl zrekonstruován rozpadající se kamenný taras. A pokud půjde vše podle plánu, tak v roce 2022 bude budova sýpky oděna do nové fasády.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace