Izolace Děčín

V srpnu 2022 zateplovala Poctivá izolace strop novostavby dřevostavby typu bungalov v České Kamenici. Jak už to u novostaveb bungalovu bývá, šlo o vazníkovou konstrukci s lehkým sádrokartonovým stropem, na který nafoukal náš profi tým proškolených pracovníků lehkou minerální skelnou izolaci Supafil loft od společnosti Knauf, která lehký strop nijak zvláště nepřetíží. Poctivá izolace je jedním z největších dodavatelů Supafilu loft v České republice. Mezi největší výhody tohoto materiálu patří zejména jeho nesléhavost, prodyšnost, nehořlavost a nebo také čistě bílá barva. Nevíte si rady, jaký materiál zvolit na zateplení Vašeho domu? V rámci našeho špičkového zákaznického servisu nabízíme všem našim zákazníkům i technické konzultace. Zavolejte nám na 722 489 388 a my Vám rádi se vším pomůžeme a poradíme. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace