Izolace Praha

V září 2022 proběhlo v Praze zateplení stropu nástavby dřevostavby. Foukalo se zdola přes parotěs mezi stropní trámy o výšce 200 mm. Jako materiál byl použit Supafil loft, jehož je Poctivá izolace jedním z největších odběratelů u nás. Supafil loft se řadí do třídy reakce A1 a je tak prakticky nehořlavý. Rovněž je prodyšný, nesléhává a je zcela zdravotně nezávadný. Přemýšlíte nad zateplení stropu? Zavolejte nám na 722 489 388 a my se o Vás postaráme. Se vším rádi pomůžeme a poradíme. Třebas i s čerpáním dotací v rámci dotačního programu Nová zelená úsporám Light. Dotace Vám pomohou pokrýt 2/3 nebo i celou cenu zateplení stropu. Přesvědčte se sami. Zavolejte nám!

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace