Izolace Benešov

Na začátku září 2022 zateplila Poctivá izolace strop novostavby rodinného domu ve Vraždových Lhoticích. Krov novostavby byl tvořen spletitou vazníkovou konstrukcí, a tak se zde použití technologie foukané izolace přímo nabízelo. Jedná se o nejrychlejší a nejefektivnější způsob zateplení. Foukaná izolace dokonale obalí každý vazník a vznikne tak dokonale izolující vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů. Náš profi tým pracovníků Poctivé izolace zde na parotěsnou fólii nafoukal skelnou minerální izolaci Supafil loft od společnosti Knauf. Zavolejte nám na 722 489 388 a nechejte si zateplit strop ještě tuto zimu. S Poctivou izolací je to hračka. V rámci našeho špičkového zákaznického servisu Vám rádi se vším ohledně zateplení pomůžeme a poradíme. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace