Izolace Třebíč

V září 2022 zateplila Poctivá izolace strop novostavby rodinného domu v Náramči s valovou střechou, trámovou vazbou krovu a stropem tvořeným porothermem a betonem. Jako materiál byla zvolena celulózová neboli papírová izolace Climatizer Plus, která skvěle izoluje nejen proti zimě, ale i proti vedru. Díky vysoké měrné kapacitě tepla zůstane ve Vašem domě příjemný chládek i v horkých letních měsících. Zavolejte nám na 722 489 388 a my Vám rádi se vším ohledně zateplení poradíme a pomůžeme. Třebas i s výběrem toho pravého izolačního materiálu pro Váš druh konstrukce. Máme za sebou již stovky zakázek a bohaté dlouholeté zkušenosti, o které se s Vámi rádi podělíme. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace