Izolace Brno-venkov

Začátkem září 2022 proběhlo zateplení stropu stávajícího rodinného domu v Želešicích. Náš profi tým proškolených pracovníků zde na strop tvořený hurdis deskami, násypem, mazaninou a lepenkou nafoukal vrstvu izolačního materiálu Supafil loft od společnosti Knauf. Supafil je minerální skelná informace, mezi jejíž vlastnost patří např. to, že se řadí do třídy reakce na oheň A1. To znamená, že jde o prakticky nehořlavý materiál. Mezi další výhody Supafilu můžeme pak zařadit i jeho nesléhavost, prodyšnost a kompletní zdravotní nezávadnost. Přemýšlíte nad zateplením stropu i Vy? Zavolejte nám na 722 489 388 a my Vám rádi se vším ohledně zateplení poradíme a pomůžeme. Ať už jde o výběr toho pravého materiálu či o samotnou realizaci. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace