Minulý týden jsme foukali pouze tři dny, protože od pátku do úterý včetně víkendu pracujeme na opravě podhledů v Labských Chrčicích. Místo volného víkendu tedy měli naši realizační pracovníci dva dny volno v týdnu, aby nebyli úplně vyšťavení na montáži panelů. Nicméně během těch tří foukacích dní jsme zrealizovali 8 zakázek. Především se jednalo o novostavby rodinných domů, byla tam i jedna menší realizace zateplení základní školy. Celkem jsme spotřebovali cca 6 tun tepelných izolací. Nejednalo se o úplně špatný třídenní foukací týden.

Labské Chrčice po druhé

Jsou to dva měsíce, co jsme vás na tomto místě vzali na návštěvu jedné realizované akce. Konkrétně na farmu chovu drůbeže do Labských Chrčic. Jednalo se o opravu podhledů dvou hal. Proto jsme realizaci prováděli na dvě etapy. Vždy po jedné hale, a to v technologické odstávce mezi jednotlivými zástavy. První halu jsme opravovali na začátku července 2020 a druhou téměř přesně po dvou měsících na začátku září 2020. Běží to jako voda. Proč opravu provádíme a jak ji provádíme si můžete přečíst zde: http://www.machstav.cz/navsteva-na-realizaci

Co nás čeká tento týden?

Do úterý 8.9. budeme ještě dodělávat opravu podhledů v Labských Chrčicích. Od středy 9.9. do pátku 11.9. budeme foukat. Dále nás čeká kolečko zaměření u nových zájemců o zateplení technologií foukaných izolací od Machstavu. V neposlední řadě navštívíme několik staveb, které hlásí připraveno k realizaci. Proto na ně koukneme a zkontrolujeme, zda je vše připraveno tak, jak má být, aby samotná realizace proběhla hladce a na jedničku bez komplikací. 

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace